x-kom hosting

Brak mozliwosci zmienienia preferowanego procesora graficznego w nvidia

Barti_Karti
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam , chcialbym dostac pomoc w sprawie ze jesli wchodze do panelu sterowania nvidiia to nie mam tam opcji wybrania preferowanego procesora graficznego , dlaczego tak sie dzieje ? Bo widze ze inny maja owa opcje 

LWG
komentarz
komentarz

a masz dwie karty graficzne ? co to za sprzęt ? laptop ?  komputer ? może w biosie jest wyłączona jedna karta

Barti_Karti
komentarz
komentarz (edytowane)

mam  intel uhd graphics 630 oraz druga gtx 1050 ti / sprzet to jest to i5 8400 , gtx 1050 ti , 8gb ram , windows 11 / PC / Jak to zmienic w biosie ?

 

LWG
komentarz
komentarz

model płyty głównej ?

Barti_Karti
komentarz
komentarz

ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME B360M-A

 

LWG
komentarz
komentarz

Advanced' menu > System Agent (SA) Configuration\Graphics Configuration > iGPU Multi-Monitor setting > Enable

 

Włączy to drugą kartę jeśli jest sprawna ale tylko po podłączeniu monitora do złącza na płycie głównej, tzn, jeden monitor masz podłączony do karty graficznej dedykowanej a drugi można wtedy podłączyć do złącza na płycie głównej i ten drugi będzie działał na iGPU

Barti_Karti
komentarz
komentarz

Zmienilem to w biosie i dalej nie mam tej opcji , rowniez mowie ze posiadam 1 monitor 

Ja sie mało znam na komputerach i troche licho jest u mnie z tym tematem jak podlaczyc to i owo ?

 

LWG
komentarz
komentarz

Przy jednym monitorze nie jest to możliwe to nie laptop, iGPU rzuca obraz na port na płycie głównej a dedykowana karta na porty w karcie graficznej. 

Barti_Karti
komentarz
komentarz

czyli sie nie da nic zrobic bo w nietorych grach poprostu nie uzywa mi tej lepszej karty

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.