x-kom hosting

Windows 10 bluescreen irql not less or equal

maros007
utworzono
utworzono

Nie moge w ogółe właczyc Pc problem jest z Windows przywracałem system ale to i tak nic nie dało. Nie można nawet uruchomic trybu awaryjnego. Podłączyłem dysk do innego pc żeby z czytac bład z folderu Minidump. I nie wiem jak to naprawic żeby nie robic resetu. Przesyłam plik z tego folderu.

010322-43218-01.dmp

LWG
komentarz
komentarz

czyli jak próbujesz wejść w tryb awaryjny to co sie dzieje ? wywala bluescreen, jaki kod wtedy pokazuje ? 

 

Ogólnie ciężko będzie to naprawić także rozważył bym opcje przeinstalowania systemu bo na pewno potrwa to o wiele krócej. Błąd ntoskrnl.exe jest błędem jądra systemu 

maros007
komentarz
komentarz

Jak wchodze w ten tryb awaryjny obiejetnie jaką opcje wybiorę czy z siecia czy bez i te inne to i tak wywali taki mam bład "irql not less or equal". A jak zasinstaluje win10 z usb na ten system to zostaną wszyskie dane tak jak sie przechodziło z 7 na 10  czy to bedzie taka jakby czysta istalacja? 

  • 3 tygodnie później...
MarcelP
komentarz
komentarz (edytowane)

czysta jak zainstalujesz to przywracanie kliknij i będziesz miał pliki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.