x-kom hosting

Problem z netem!

artur2004
utworzono
utworzono

Niechce mi łączyć nic ani radia ani w bitlordzie piszę że łączy ciagle i nic.Robiłem test z portami i wszystko ok.Kto pomoże co to się może dziać?

bizon11
komentarz
komentarz

Zadzwoń może do operatora? Może ma jakieś problemy?

zeniTh
komentarz
komentarz

a moze poprostu masz to zablokowane przez firewall'a?

artur2004
komentarz
komentarz

Dzwoniłem nawet do operatora mojej sieci i oni żadnych problemów niemają.Znajomi co mają także w tej sieci to u nich chodzi normalnie wszystko.Problem z firewallem napewno nie,nawet niemam go zainstalowanego,wszystko mi blokował i usunąłem.

demonix
komentarz
komentarz
Problem z firewallem napewno nie,nawet niemam go zainstalowanego,wszystko mi blokował i usunąłem.

No to pewnie teraz masz dużo syfu i dlatego się nie łączy. Dodatkowo korzystasz z ie na którym łatwo śmieci złapać.

artur2004
komentarz
komentarz

niewiem jaki znów jaki syf bo żadnych trojanów czy czegoś niemam.A jak mam zrobić żeby działało jak należy?

Skowron
komentarz
komentarz

Mozesz napisac czy problem wzial sie po instalacji jakiegos oprogramowania/wejscia na jakals strone/zmiany karty sieciowej. Byc moze to jest jedna z tych przyczyn ale jesli nic nie kreciles a problem pojawil sie nagle to wydaje mi sie ze admin sieci ma cos nie tak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.