x-kom hosting

Odpowiedni Office 365

corduroy33
utworzono
utworzono

Serwus 

 

Plączę się już w MS office 365 , teraz już pakiecie 365 , a mianowicie chodzi o kwestie użytkowania. W niektórych piszę się ,że są na stanowiska ,w innych ,że na ilość użytkowników.

Ja potrzebuję na swoją działalność jednoosobową na 4 urządzenia więc nie wiem czy Personal da się zainstalować, gdzie rzekomo pisze się o 1 stanowisku....ale jednak w moim przyapdku do użytku jednoosobowego. Przejdę do konkretów: potrzebuję Office i na pewno jestem przekonany do 365 ale nie wiem czy na działalność może być pakiet Family czy musi mieć w nazwie Business? 

Wg mnie to bez znaczenia. Druga kwestia to użytkowanie niezależne -może być natomiast na jednym haśle i mailu dostępowym. Office musi być na minimum 5 stanowisk (max 6-7) . Na stronie x-kom używają nomenklatury ,że wersja jest cyfrowa lub online. Tego też nie rozumiem ,ponieważ wersja online to wg mnie nie jest 365 tylko bezpłatny odpowiednik MS office. 

Proszę o wsparcie od osób bezwzględnie pewnych co do ww. kwestii. Niby wszędzie o tym piszą ale nikt nigdzie klarownie binarnie nie mogę tego ogarnąć.

DZięki!!

 

SN

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.