x-kom hosting

Mam problem z hasłem

przemo_lol
utworzono
utworzono

Witam,

dałem ten temat jako bezpieczeństwo , ponieważ chodzi tutaj o hasło. Mam problem ponieważ chciał bym wyłączyć hasło w moim kompie ale właśnie się nie da. Wpisuje netplwiz i wtedy włącza mi się ten panel, odznaczam okienko : użytkownik musi się logować hasłem i wszystko działa tylko jest jeszcze jeden problem, co zrobić aby nie logowało automatycznie?

eryk93
komentarz
komentarz

Jaki system?

przemo_lol
komentarz
komentarz

Windows 10 a jeśli chodzi o kartę graficzną to mam intel pentium ale dokładnie jaka to niewiem. Odrazu powiem, że  to jest laptop

eryk93
komentarz
komentarz

Powinno pomóc wyłączyć automatyczne logowanie 

 

 

przemo_lol
komentarz
komentarz

He he. To już próbowałem ale gdy to zrobiłem to nie podziałało, a może spróbować jakoś systemowo. Masz jakiś pomysł. Lub poprostu zrobiłem coś źle na tym filmie, jak zrobiłem te pierwsze czyli wejść tam na te grupy lokalne to w ogóle tego nie miałem.

 

Erogan
komentarz
komentarz

Zamien Windowsa na Linuksa i po problemie :-)

przemo_lol
komentarz
komentarz

Nie wole win ale dobra myśl, nie mogę zmienić bo mam tutaj zbyt ważne rzeczy jakiś inny sposób musi być.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.