x-kom hosting

ataki arp

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

cześć,

mam antywirusa eset i od 30 min wali mi że ktos mnie robi jakimiś atakami arp z mojego ip 23 a eset widzi w panelu sieci że do sieci są podłączone 2 moje komputery a tak naprawde jest 1 nazywają sie detskop i te ataki są wykonywane z ip.23 czyli tego 2 komputera który został zduplikowany tez nie wiem dlaczego eset pokazuje ze w sieci są 2 komputery skoro jest tylko 1.

Czy mam sie czym przejmować?

jestem podłączony po kablu

 

gavron7
komentarz
komentarz

Napisz jeszcze raz, tym razem używając znaków interpunkcyjnych.

A oprócz tego podaj konkretne komunikaty (konkretne IP) z którymi masz problem

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
2 godziny temu, gavron7 napisał:

Napisz jeszcze raz, tym razem używając znaków interpunkcyjnych.

A oprócz tego podaj konkretne komunikaty (konkretne IP) z którymi masz problem

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Ataki ustały a IP nie podam bo nie wiem czy nie można z nim coś zrobić.

Atakował mnie mój komputer z IP zaczynającego się na 192.168. (czyli moja sieć ) jednak był widoczny w panelu sieci jako osobne urządzenie i wiem że nic mi tu nie pomożecie tylko chcę wiedzieć czy to ruski haker czy upośledzenie eseta :)

gavron7
komentarz
komentarz
Ataki ustały a IP nie podam bo nie wiem czy nie można z nim coś zrobić.
Atakował mnie mój komputer z IP zaczynającego się na 192 (czyli moja sieć ) jednak był widoczny w panelu sieci jako osobne urządzenie 
Wszystko można ale 1 to IP wewnętrzne więc możesz je podawać każdemu komu chcesz i i tak nic nikt nic zrobi, 2 to co piszesz kupy się nie trzyma i coś gdzieś źle przeczytałes.
Ale zaraz będzie że się wywyższam. Generalnie dużo za mało danych.


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Dobra to tak-

Dziś rano gdy dołączyłem na e-lekcje eset zaczął wysyłać powiadomienie że zablokował atak arp (23 ataki) z IP 23. Mój komputer w sieci nazywa się detskop i gdy wszedłem w panel sieci były widoczne 2 detskopy i ten drugi miał właśnie końcówkę 23. Dodam tylko że kiedy wyszedłem z e lekcji na przerwę nic się nie stało a potem gdy znowu dołączyłem również żadnych ataków i tak do teraz.

To cała historia.

No chyba że mam w klasie hackera to sorry ale w to wątpię bo jestem w podstawówce ;)

gavron7
komentarz
komentarz
Dobra to tak-
Dziś rano gdy dołączyłem na e-lekcje eset zaczął wysyłać powiadomienie że zablokował atak arp (23 ataki) z IP 23. Mój komputer w sieci nazywa się detskop i gdy wszedłem w panel sieci były widoczne 2 detskopy i ten drugi miał właśnie końcówkę 23. Dodam tylko że kiedy wyszedłem z e lekcji na przerwę nic się nie stało a potem gdy znowu dołączyłem również żadnych ataków i tak do teraz.
To cała historia.
No chyba że mam w klasie hackera to sorry ale w to wątpię bo jestem w podstawówce
1 panel sterowania w żaden sposób nie jest w stanie sprawdzić urządzeń w sieci
2 panikujess i tyle


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

1.Panel może bo niedawno w domu zmieniliśmy telewizor na lg (smart internet itp.) i w panelu się pokazał i jego IP kończy się na 29 i kiedy przeglądam insta na telefonie to również pisze że jest aktywny(telefon)

2. OK

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.