x-kom hosting

GeForce FX 5200 128mb 128b najwydajniejszy sterownik

dgolf
utworzono
utworzono

Czy ktoś ma doświadczenia z tą kartą grafiki i testował różne wersje sterowników nvidia ew. omega?

Machur
komentarz
komentarz

a ze strony nvidi? tez sa sterowniki do fxow, chyba najnowsze dostępne

Gość
komentarz
komentarz

Ja słyszałem że dobre dal fx5200 są 56.73 i 66.93

dgolf
komentarz
komentarz

Karta ma kilka latek i komputer też więc wątpię czy najnowsze będą odpowiednie. No i komu tu dać + teraz? ;) Pobieram 52.16WHQL

Anonim1
komentarz
komentarz

Zdecydowanie nowsze wyszły. Miałem kiedyś FX'a 5200 i zawsze pobieralem najnowsze.

Bar33t
komentarz
komentarz

Do tej karty nie ma sensu nowszych pobierac ;). Mialem okazje pracowac na tych sterownikach (52.16) dosyc dlugo i nie bylo z nimi zadnych problemow ;)

dgolf
komentarz
komentarz

Chopacy, gram w LFS'a i wysypuje się po 5 min gry na 52.16. Spróbuje coś nowszego zainstalować. Ostatnio nawet mi się Firefox wysypał więc nie wiem czy to nie wina tego ch. SP3 dla XP?

Bar33t
komentarz
komentarz

Slyszalem ze niektorzy mieli problemy na 52.16, ale ja osobiscie nie mialem z nimi problemow ;). W takim razie sprobuj wersje 61.76 ;) . Na nich juz wszystko powinno byc Ok. Nowszych nie ma sensu pobierac ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.