x-kom hosting

Czy dałoby się przedłużyć rok ważności konta w Plusie?

darektysiac
utworzono
utworzono (edytowane)

Numer telefonu ma w Plusie i Aktywną promocje "Ja+Rok Ważności Konta 01-03-2022 14:36" aktywowaną rok temu i taryfę "JA + NA KARTE" i gdy wykręcam kod *110# -> 4 Promocje -> 2 Promocje bez internetu i tam brakuje opcji roczne przedłużenia konta na przykład jakiejś promocji "Ja+Rok Ważności Konta" albo podobnej. Czy trzeba zmienić taryfę żeby sobie przedłużyć ważność konta o rok czasu?
Chciałbym sobie włączyć darmową opcję  *110# -> 4 Promocje -> 5 Ja+Zawsze bez limitu w Plus żeby przynajmniej do innych numerów w Plusie dzwonić i wysyłać za darmo SMS (ale MMS zdjęciowe są w takiej promocji nadal płatne) ale nawet gdybym włączyć to co mi po tym tak ja 2 miesiące kończy mi się ważność konta i potem przez następny rok można tylko i wyłącznie odbierać połączenia telefoniczne SMS i MMSy i gdyby zmienić taryfę żeby mieć opcje wydłużenia konta w telefonie o następny rok zresztą nie wiem czy w innej taryfie to będzie dostępne ale wtedy mi zniknie dostępna promocja "Ja+Zawsze bez limitu w Plus"
Oczywiście wolałbym mieć za darmo do wszystkich sieci ale taka opcja jest płatna i tylko na krótki okres czasowy i interesują mnie tylko darmowe promocje to już lepsza promocja "Ja+Zawsze bez limitu w Plus" niż żadna.

eryk93
komentarz
komentarz

Wpisz *147#  - Sprawdzisz w ten sposób swoją taryfę, prawdopodobnie opcja przedłużenia pojawi się po tym jak aktualna ważność się skończy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.