x-kom hosting

BIOS PRZywrócenie w karcie radek x800 pr0 gto

rhcp12345
utworzono
utworzono

Witam a otoz mam karte radek x800 pro agp, prubowalem odblokowac 4 dodatkowe potoki do liczby 16,lecz mi sie to nie udalo po prostu bios byl zly i teraz jak odpalam kompa to monitor jest czarny karta sprawna w 100% wiem ze bios jest zly i (mam stary bios ten oryginalny) i tu sie klania pierwsze pytanie:

1.Podepne karte pod PCI i flashowac wtedy ??? ALE karta agp wtedy tez musi byc wlaczona !! tylko monitor do karty pci.

2. Z kad mam pewnosc ze flash zflashuje karte pod agp a nie pod pci.!

Szukałem odpowiedzi na wielu forach ale nigdy nikt nie byl w stanie odpowiedzeic czy flash zflashuje karte agp czy pci.

Pozdrowienia RHCP@!:)

piku
komentarz
komentarz

Jeśli nie będzie BIOS pasował to program do flashowania powinien Cię o tym poinformować. Podepnij monitor do karty na PCI, w BIOSie komputera ustaw Primary Display Device na PCI (różnie sie to nazywa ale masz zawsze dwie opcje - AGP i PCI) - AGP wciąż będzie zasilane, jednak komp odpali obraz z PCI. I flashujesz normalnie, kartę AGP.

rhcp12345
komentarz
komentarz

No niby wszystko okey ale nadal nie mam pewnosci ze bios bedzie wgrany na pci :P czyli ide w ciemno?? czy zawsze bios wyszuka i bedzie wgyrwal tylko pod agp?? o te pytanie mi chodzi !!! Bo flashujesz kazda karte nawet atiflashem mozesz zflashowac geforce ale nic ci to nie da.!!! wiec tu tkwi moje pytanie jest jakas specjalana komedna zeby wgrac biosa pod II karte czy domyslnie wgra mi pod agp czyli tego radka x800???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.