x-kom hosting

skaczący obraz

wojta121
utworzono
utworzono

Skacze mi obraz i nie wiem co z tym zrobić, czytałem podobny temat i ktoś odpowiedział, że trzeba ustawić na najlepiej 85 Hz ale nawet jak to zrobie to skacze tyle, że słabiej. Pomóżcie

rhcp12345
komentarz
komentarz

Najlepiej wgraj domyslne ustawinia monita masz zawsze w poleceniu sterownika ekranu (nie wyswietlaj obrazu w jakich monitor nie moze wyswietlac) zaznaczasz na ticket i powinno byc okey bo powinna byc tylko jedno dane odswiezanie jak bedzie dobrze chodzic napisz.Drugi wariant czy podkrecales karte??? moga to byc artkefakty !! a temu sie nie da zaradzic sposobami domowymi!

wojta121
komentarz
komentarz

Karty nie podkręcałem bo sie na tym nie znam, a jak wchodze właściwośći --> ustawienia--> zaawansowane--> monitor i odznaczam to ukryj tryby... to nic nie pomaga

rhcp12345
komentarz
komentarz

Odpowiedz jest prosta karta sie zniszczyla tkzw. sa artekfakty widocznie stalo sie to z czasem.......

A ile masz ta karte graf, a moze to wina monitora podpinales inny monitor albo karte jak nie, to pojdz do kumpla,kolegi i wez karte lub monit i stwierdzisz :) co jest uszkodzone i najwazniejsze !!!! przeinstaluj sterowniki jak ati to: ati.com jak geforce to google.pl nvidia !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.