x-kom hosting

Lokalizacja przeglądarki itp.

f.............
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Jestem nowym uzytkownikem dlatego prosze o wybaczenie dotyczące błedów w wyjasnieniu danych rzeczy itp. 

Na mojej przeglądarce wkradł sie pewien bład ostatnio wiele rzeczy przełaczylo sie na jezyk niemicki YT, przeglądarka google. Nawet reklamy wyswietlają mi sie niemiecki. Znajduje sie blisko granicy i moze firma od internetu przenisola sie i to dlatego ale to tylko moje głupie spekulacje. Pozatym jak wszedlem w ustawienia komputera to windows jak i telefon mialy lokalizacje niemiecką. Nie wiem o co chodzi i prosze o rozwiązanie problemu. Jako swiezy uzytkownik prosze o wyrozumialosc 

 

 

 

 

image.thumb.png.1d77c3f4850cb7bab540f5aebc0e9db9.pngimage.png.4fabc6336effaece83fc75d31671ec1b.pngimage.thumb.png.5358e40fb705ba3da6d5f770d1d4cce4.png

Edytowane przez f.............
  • 2 tygodnie później...

Erogan
komentarz
komentarz

W ustawieniach przegladarki beda ustawienia lokalizacji, jezyka. Mozliwe ze masz rowniez ustawione tlumaczenie stron ktore mozna zmienic na samym dole strony Google.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.