x-kom hosting

Pomoc z wyborem urządzenia wielofunkcyjnego

GerwazyZlyrii
utworzono
utworzono

Dzień dobry wszystkim,
Problem znany i na pewno nie lubiany - nie mam kompletnie wiedzy na temat drukarek/urządzeń wielofunkcyjnych, a chce kupić dobre urządzenie i takie żeby było warte swojej ceny. (Budżet do 1800zł) Zrobiłem mały research, ale kompletnie nie wiem co ma rzeczywiście przełożenie na rzeczywistość, chciałbym móc - drukować,skanować,kserować, co do tego ile chciałbym też drukować to myślę, że nawet całkiem często, a na pewno nie było by tak, że urządzenie stało by i się kurzyło - (Home Office/Szkoła/Studia)

Oto urządzenia wielofunkcyjne które chodzą mi po głowie. Być może ktoś ma lepsze propozycje, bądź jest w stanie doradzić które z tych trzech wybrać:
-Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L6270
-Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank ITS L5190
-Urządzenie wielofunkcyjne Epson ECOTANK L3151

Z góry dziękuję za pomoc

Smolasty
komentarz
komentarz

Zobacz, czego dokładnie potrzebujesz. Bez sensu jest przepłacać za funkcję, z której nie będziesz korzystać.

Epsony wychodzą bardzo tanio w eksploatacji, podobnie jak np. Brother, czy inne urządzenia na dolewki.

GerwazyZlyrii
komentarz
komentarz

@Smolasty
Potrzebuję na pewno - Druk w kolorze, kserować, skanować i duplex
Pytanie nad czym się w ogóle można pochylić przy tych 4 wymaganiach, jakieś propozycje?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.