x-kom hosting

HP deskjet 2630 problem z konfiguracją

Hidory
utworzono
utworzono

Jestem nieszczęśliwą posiadaczką drukarki HP deskjet 2630.

Po zmianie dostawcy internetu nie mogę jej skonfigurować. Postanowiłam odpiąć ją od aplikacji HP smart na telefonie i laptopie i skonfigurować od zera. Niestety teraz jest zupełnie niewidoczna. 

Na samym sprzęcie nie mogę nawet wydrukować strony testowej/informacyjnej. 

Po kliknięciu w ikonę "info" zapala się żółta dioda. 

Przekopałam cały FAQ hp, ale żadna z instrukcji nie pomogła. 

Dodam, że do tej pory regenerowałam kardidże (pokazywały się ikony, że nie ma tuszu, ale drukowało bez problemu) 

Podsumowując:

1. Urządzenie jest niewidoczne w aplikacji (podłączenie przez kabel jest niemożliwe) 

2. Ikona połączenia z siecią miga (niezależnie od podjętych przeze mnie kroków) 

3. Dioda informacji świeci się na pomarańczowo

4. Urządzenie nie drukuje strony testowej ani informacyjnej 

5. Wyświetla informację o braku tuszu (regenerowane, napełnione kardidże) 

 

Na którym problemie powinnam się skupić w pierwszej kolejności? 

 

gavron7
komentarz
komentarz

2

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Hidory
komentarz
komentarz

@gavron7 żeby połączyć urządzenie z siecią potrzebuję pinu wps drukarki. Nie ma go na obudowie, więc muszę wydrukować arkusz informacyjny, ale drukarka nie reaguje na żadne polecenia. 

 

gavron7
komentarz
komentarz
[mention=239460]gavron7[/mention] żeby połączyć urządzenie z siecią potrzebuję pinu wps drukarki. Nie ma go na obudowie, więc muszę wydrukować arkusz informacyjny, ale drukarka nie reaguje na żadne polecenia. 
 
Nie. Aby połączyć z siecią przy pomocy WPS to potrzebujesz pinu routera a nie drukarki...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.