x-kom hosting

Totalnie nie mam pojęcia jak to naprawić.

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
m0nster
utworzono
utworzono

A więc zacznijmy od tego, że ścięło mi komputer podczas używania "Torrentów" (nic w tym czasie nie pobierałem) - najzwyczajniej w świecie chciałem zmienić zakładkę.

Nagle cały pasek zadań zamarzł.

Postanowiłem zrobić reset komputera.

Ekran Ponownego uruchamiania ładował się strasznie długo, więc postanowiłem wyłączyć komputer przyciskiem zasilania.

Po ponownym uruchomieniu - program uTorrent został zepsuty, a pasek zadań tak jak widoczne jest to na zdjęciu, przeskoczył mi z dołu ekranu na jego lewą część, ikonki z rogu ekranu nałożyły się na siebię, a wszystko inne po prostu zniknęło (jak widać nie ma nawet przycisku START).

Klikanie w niego lewym i prawym przyciskiem myszki najzwyczajniej nie działa.

 

Czy byłby ktoś w stanie powiedzieć mi co mam dalej zrobić? 

Format? Zanieść do jakiegoś serwisu komputerowego? Czy może da się inaczej?

3.png

Niebieska
komentarz
komentarz

System oryginalny czy z witaminką? 

m0nster
komentarz
komentarz

@Niebieska oryginalny

  • Rekomendowana odpowiedź
Niebieska
komentarz
komentarz

Zrób bootowalnego pendrive'a za pomocą Media Creation Tool, ustaw w BIOSie by komp startował z pena i gdy pojawi się menu instalatora wybierz Napraw. 

m0nster
komentarz
komentarz

@Niebieska poskutkuje to jakąś utratą danych, albo niedogodnościami w przyszłości?

Niebieska
komentarz
komentarz

To naprawi uszkodzone pliki systemowe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.