x-kom hosting

Wirus wysyła wiadomości na Discord

kefik
utworzono
utworzono (edytowane)

takie coś mam i co zrobic wiem ze to napewno jakis virus tylko jak go skutecznie usunąć?? wysyła do wszystkich znajomych na dc i na poszczególnych serwerach 

received_629738188451938.webp

Edytowane przez kefik

gavron7
komentarz
komentarz

To covid pewnie.. szczepiłeś kompa?



Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Anawa
komentarz
komentarz

Przeskanuj na początek programem Malwarebytes.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz
52 minuty temu, kefik napisał:

takie coś mam i co zrobic wiem ze to napewno jakis virus tylko jak go skutecznie usunąć?? wysyła do wszystkich znajomych na dc i na poszczególnych serwerach 

received_629738188451938.webp

zapewne wbiłeś w jakiś super legitny link  zgadłem ?

  • 10 miesięcy później...
twardzi
komentarz
komentarz (edytowane)

Napisz do supportu discorda oni napewno ci pomogą albo usuń konto, prawdopodobnie ktoś włamał ci się na konto poprzez wycieki/podejrzane programy.
Jeśli na swoim komputerze uruchamiałeś randomowy program np. cheaty/cracki, mogły ci wykraść token konta który jest najważniejszy na twoim koncie discord
i właśnie mógł włamać się poprzez token wysyłający się automatyczne poprzez np. webhooka/bota  
wystarczy że użyje pierwszego lepszego programu z githuba umożliwiający logowanie się przez token,
Lub weszłeś na jakiś podejrzany link logując sie na konto.
Miłego dnia.

 

Edytowane przez twardzi
  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.