x-kom hosting

Pentium 500MHz i GeForce 3 Titanium

Luki_2
utworzono
utworzono

Czy ta karta graficzna ( GeForce 3 Ti ) pójdzie z tym sprzętem ?

Procesor : Pentium II 500MHz

Płyta główna : ABIT ZM6 AGPx2 magistrala 83MHz

Pamięć RAM : 256Mb SDRAM

Dzięki za odpowiedź - dziś musze zdecydować, czy zakupuje tą kartę, czy jednak nie. Jest to

podobno najbardziej wydajna karta do 40 zł pod mój komputer... o ile właśnie pod mój ;)

Sonido
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz? Miałem kiedyś tą kartę testować, ale na moim P4 1.5GHz i zasiłce 300W karta nie odpaliła.

Luki_2
komentarz
komentarz

250, ale sam wiesz, że tak stary komputer nie wymaga dużo prądu.

Mój brat mówi, że cały komputer ciągnie góra 125.

Powiedział jeszcze, że jeżeli ta karta by nie poszła, to na pewno nie z powodu zasilacza.

Sonido
komentarz
komentarz

Nie do końca się zgodzę. Jeżeli u mnie na mocniejszym procku i zasilaczu 300W nie odpaliła (a napewno była sprawna) to marne szanse, że u Ciebie pójdzie.

Nie do końca się zgodzę. Jeżeli u mnie na mocniejszym procku i zasilaczu 300W nie odpaliła (a napewno była sprawna) to marne szanse, że u Ciebie pójdzie.

Luki_2
komentarz
komentarz

Więc jaką pewną karte polecasz mi do mojego PC'ta ? ? :huh:

Luki_2
komentarz
komentarz

Hmm... karta do 40 zł z przesyłką, która wyciśnie max z mojego procesora.

Markus123
komentarz
komentarz
Nie do końca się zgodzę. Jeżeli u mnie na mocniejszym procku i zasilaczu 300W nie odpaliła (a napewno była sprawna) to marne szanse, że u Ciebie pójdzie.

A ja bym jednak obstawił, że pójdzie. Zauważ, że Ty miałeś P4 1,5 GHz, a Luki_2 ma zaledwie PIII 500MHz. Sam miałem kiedyś taki zestaw: Duron 1,2 GHz, GF3 Ti500, 256 MB Ram, HDD, CD-RW itp. itd. i do tego zasilacz no-name 200 Wat i wszystko działało w porządku. Ten mój poprzedni zestaw potrzebował raczej więcej mocy od tego, o którym myśli Luki_2, mimo tego 200 Watowy nołnejm ;) dał mu radę.

Sonido
komentarz
komentarz

U mnie to, że karta nie odpaliła obstawiałem, że zasilacz za słaby. W takim razie można kupić tą kartę, skoro mówisz, że u Ciebie chodziło wszystko lux.

Bar33t
komentarz
komentarz

Mialem Durona 1,2, 256 mb, zasilacz 230W. GF3 Ti500 chodzil jak zloto ;). Mysle ze nie bedzie problemu na takim zasilaczu ;)

Luki_2
komentarz
komentarz

Hah, ok. To kupuje GeForce 3 Titanium 200 :D ( dwusetke miałem zamiar od początku ) .

Machur
komentarz
komentarz

co wy mowicie ze nie odpali gf3;/;/ nie wprowadzaj ludzi w błąd

Markus123
komentarz
komentarz

SebaSonido: Możliwe, że przez to, że miałeś P4 1,5 GHz i jeszcze jakieś inne bebechy, to Twój zasilacz już nie podołał ruszyć tą kartę.

Bar33t: Widzę, że miałeś niemalże identycznego kompa, jak ja. Do tej pory pamiętam, jak cudowałem ze sterownikami, przeinstalowywałem Windowsa, żeby tylko parę punktów więcej wycisnąć z tego konfigu w 3dMarku 2001 ;). To były czasy ;).

Sonido
komentarz
komentarz
SebaSonido: Możliwe, że przez to, że miałeś P4 1,5 GHz i jeszcze jakieś inne bebechy, to Twój zasilacz już nie podołał ruszyć tą kartę.

No możliwe, skoro mówicie że 300W zasilacz by wystarczył to pewnie to był procek albo RAM (było tylko 256MB SDRAM). Jednak miałem nadzieję, że pójdzie, bo na tamte czasy była to extra grafa :D (i jeszcze ten czerwony wentylatorek ;) ) a ja musiałem się bujać z Radkiem 9600, a później 9550, a te jakimiś wymyślnymi rarytasami nie są, dlatego myślałem, że po prostu zasilacz nie wyrabiał z tamtym GF3 Ti.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.