x-kom hosting

Microsoft Office - instalacja z kluczem

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: KLICHO ,
Marcin2021
utworzono
utworzono

Witam. 

 

Na nowym komputerze chcę zainstalować program Microsoft Office. Proszę o radę jak to zrobić bezpłatnie lub tanio oraz bezpiecznie. Na początku miałem zamiar pobrać Office ze strony internetowej (poradnik na YT) za darmo.

 

Teraz jednak skłaniam się ku opcji zakupu tanio kodu (klucza) np. na Allegro. Jak to wtedy przebiega? Pobieram po prostu Office z oficjalnej strony Microsoftu, co daje mi od razu pewność, że nie pobiorę żadnego wirusa, wklepuję kod, postępuje wg instrukcji i to tyle? 

 

Przepraszam jeśli pytanie jest głupie, ale chcę korzystać z Office'a, a jednocześnie nie martwić się o wirusy na nowym sprzęcie. 

  • Rekomendowana odpowiedź
KLICHO
komentarz
komentarz

Office pobierasz normalnie ze strony MS. Lecz klucze na allegro to większości to są klucze już używane ... 

 

Loteria czasami chodzi to parę lat a czasami po miesiącu już wygaśnie. O wirusy się nie martw. Upewnij się że klucz kupowany na allegro, nie jest już używany/ był używany.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.