x-kom hosting

Włamanie na Konto FB przez steam.

marianeq123
utworzono
utworzono

Witam czy jest możliwość sterowania kogoś pulpitem itd przez remote Play steam? Kupiłem wspólne konto steam z grą są tam pewnie setki osób, byłem w trybie Online i z włączonym  launcherem i odszedłem od komputera kiedy po kilku minutach spojrzałem na monitor żył on własnym życiem ktoś przeglądał profile moich znajomych na moim profilu FB chwilę później zobaczyłem też że napisał wiadomość do mojego kolegi. Szybko ruszyłem myszką i owy żartowniś stracił kontrolę nad pulpitem wylogowałem się z FB i zobaczyłem w prawym dolnym rogu że jest tam połączenie jakieś z desktop wyłączyłem steam i problem zniknął.Od razu przystąpiłem do zmienienia haseł do dwóch głównych maili, zmienienia hasła na FB i nałożenia nowych wsyztskich zabezpieczeń na wsyztskie konta usunąłem także wiaodmosci z msg żeby napastnik mógł co najwyżej jeżeli jakimś cudem powtórzyłby by włamanie napisać coś ośmieszającego a nie czytać prywatne konwersacje finalnie przystąpiłem do resetu komputera i telefonu. Myślę że w tym momencie jestem bezpieczny nawet jak jedno zostanie złamane to wszystko będę musiał potwierdzić przez mój numer telefonu. Jednak wciąż pozostaje strach, nie jestem pewny czy ta opcją na steam można kontrolować kogoś pulpit. Napastnik nie zmienił żadnych haseł, nie wyświetlało się że jest zalogowany na jakimś koncie więc musiał robić to z mojego komputera . Wiec wydaje mi się że po prostu wszedł na steam zobaczył możliwość połączenia się z czyimś pulpitem, pośmiał  się trochę trochę poprzeglądal napisał jedna wiadomość do kogoś i bez problemu opuścił mój komputer. Jednak mam  pytania.

 

1.Czy jestem bezpieczny po Tych krokach które zrobiłem?

 

2.Czy  ta opcja na steam na pewno pozwala kontrolować pulpit?

 

3.Czy  jest coś jeszcze co mógłbym zrobić żeby bardziej się zabezpieczyć, usunąć jakieś poważne dane?

 

Po prostu chce żyć z pewnością że nie jestem podglądany moje wiaodmosci nie są czytane nikt nie ośmiesza mnie w moim własnym imieniu i uprawniony że to zwykły nieszkodliwy żartowniś połączony przez steam

 

Pozdrawiam

 

 

 

gavron7
komentarz
komentarz

1juz był identyczny temat
2 nie tolerujemy na forum piractwa a takie konto to piracenie
3 sam się prosisz o kłopoty kupując takie rzeczy więc czego oczekujesz?


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

marianeq123
komentarz
komentarz
5 minut temu, gavron7 napisał:

1juz był identyczny temat
2 nie tolerujemy na forum piractwa a takie konto to piracenie
3 sam się prosisz o kłopoty kupując takie rzeczy więc czego oczekujesz?


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

Ma pan rację jest to piractwo ale otrzymałem taka nauczkę że chyba odechciało mi się go na za zawsze.

gavron7
komentarz
komentarz
Ma pan rację jest to piractwo ale otrzymałem taka nauczkę że chyba odechciało mi się go na za zawsze.
Jedyne słuszne rozwiązanie w Twoim przypadku to instalacja na nowo całkowicie systemu operacyjnego. Punkt przywracania itp może nie spełnić swoich założeń... Nie wiadomo co tak naprawdę się wydarzyło. Ale to Ty decydujesz co zrobisz.


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.