x-kom hosting

Smartfon 1500-2000zł z dobrą baterią

adam379
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję najbardziej opłacalnego smartfona, do 2000zł. Aktualnie posiadam lg g8s, wymieniam z powodu zaczynających się lekkich problemów z baterią czy bugami od czasu do czasu związanymi z nieaktualizowanym przez lg softwarem. 
Piorytetem w nowym smartfonie jest dla mnie: 
-bateria

-ekran

-wytrzymałość

-dobrze jakby były głośniki stereo

-wydajny software.

i już mniej ważne aparat, 5g, czy nie-plastikowa obudowa.
Z góry wielkie dzięki za pomoc, nie wiem gdzie szukać informacji niesponsorowanych, stąd post a nie samodzielny research.

adam379
komentarz
komentarz

Poco x3 pro za tysiaka znalazłem, coś ujmuje temu telefonowi? Bo w sumie nie potrzebuje nie wiadomo czego, a 1000zl za wymieniony wyżej smartfon to moim zdaniem niezla okazja. 

Smolasty
komentarz
komentarz

Realme ma zdecydowanie lepszy aparat. Sam Poco x3 pro był reklamowany wszędzie jako budżetowy sprzęt dla mobilnych graczy.

zieber
komentarz
komentarz

A bierzesz pod uwagę system ios? Porównywałem sobie ostatnio smartfony z androidem i ios i jednak iphone, pomimo teoretycznie mniej pojemnej baterii wytrzymują dłużej. Aktualnie mam iphone 12 od prawie roku i wydajność nie spadła, nadal trzyma długo. Czego nie mozna powiedzieć w przypadku chińskich firm takich jak xiaomi.

 Modeli jest wiele. Nie twierdzę, ze trzeba od razu kupować model 13, jeśli masz mniejsze pieniądze mozesz zastanowić się nad jednym z poprzednich. 

  • Haha 1
anioł2009
komentarz
komentarz

Posiadam poco x3 pro w wersji 8/256 120hz ekran. Telefon to wypas...Kupilem za 1250zl. Jesli chodzi o wydajność, trzymanie baterii to jest bardzo dobra a ekran 120hz przy oglądaniu np Youtuba robi robotę. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.