x-kom hosting

jaka karta graficzna

mordzik
utworzono
utworzono

moja płyta:

asus p5vd2-mx p4m890 sata2 lan raid vga uatx

procesor

intel pentium d 820 2,80ghz/2x1mb/800mhz lga775 box

pamiec mam 1.5 gb

karte zamierzam kupic do 600 zł

Sonido
komentarz
komentarz

Do tego procka to coś pokroju 7600GT, 8600GT (jak procka podkręcisz).

Jak masz 6 stówek to sprzedaj tego kompa i złóż nowego, bo nie zbyt opłaca się już w niego inwestować.

mordzik
komentarz
komentarz

zasilacz mam 350w .nie wiem czemu mówice ze mam słaby procek przeicez on ma 2 rdzenie

Sonido
komentarz
komentarz

A faktycznie, zatem 8600GT możesz wsadzić spokojnie, ale w tej cenie to już lepiej kupić 9600GSO, ale procek chyba trzeba by lekko podkręcić. Choć tu nie jestem pewien czy będzie ograniczał czy nie. Jakiej formy ten zasilacz? Bo może się okaże, że i on do wymiany.

mordzik
komentarz
komentarz

no ja tego kompa mam niecały rok i sprawuje mi sie dobrze w cod4 i crysisie smigam na normalu a mam karte 7300gs 256mb

Lipton
komentarz
komentarz

Więcej niż 8800GS bym tu nie wkładał. 8600GT Sonic + będzie ok, ale zawsze lepiej trochę dopłacić i mieć lepszą grafę.

mis456
komentarz
komentarz

Ja bym włozył maksymalnie 8600GT SONIC+ nic więcej (chyba że bedzie oC)..

BlackRaven
komentarz
komentarz

J.w. 8600GT Sonic + od palita będzie odpowiednią kartą do tego zestawu ;)

mordzik
komentarz
komentarz

ale ja wolalbym kupic jakąs lepszą karte typu 9600 albo 8800 z tym ze za jakis miesiąc kuypie sobie nowa plyte glowna i dokuypie troche pamieci.czy to by mi sie oplacalo??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.