x-kom hosting

Router LTE (Plus) z wyborem częstotliwości

cargt3
utworzono
utworzono

Mam internet mobilny w Plusie. Niestety dzieła on bardzo wolno (mała prędkość poniżej 1 Mb oraz bardzo wysokie pingi ok 600 ms). Dzwoniłem na pomoc techniczną do Plusa i dostałem informację że powodem problemów jest bardzo obciążony nadajnik. Zasugerowano mi zakup routera z możliwością wymuszenia częstotliwości żeby łączyć się z częstotliwością która jest wolniejsza ale do której jest połączonych mniej użytkowników. Jaki router polecacie? Jeśli chodzi o zmianę operatora to raczej to nie wchodzi w grę ponieważ oferta Plusa jest nie do przebicia ma 50 zł miesięcznie za TV, telefon + internet.

pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Problem w tym, że ta super oferta u nich właśnie tak wygląda. za 50 zł masz neta który jakby go nie było. Walczyłem z nimi rok czasu. Zmieniłem operatora. Obciążone nadajniki w Plus to norma! nic nie zrobisz, możesz kupić nawet antenę wielkości stadionu, to nic nie da.

Oczywiście umowa tak skonstruowana, że wychodzi na to, że to Twoja wina, że mieszkasz tam gdzie mieszkasz i nic nie poradzą. Zmień operatora, wolę dołożyć kilka złotych miesięcznie i mieć spokój

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.