x-kom hosting

Problem z internetem

KledFlintstone
utworzono
utworzono

Witam, od paru miesięcy mam problem z internetem mam skoki pingu do 1000 i rozłącza mnie w grze tak samo download i upload był słaby około 10 downloadu i 6 uploadu było mój tata zwiększył dziś internet i jest około 50 downloadu i 12 uploadu lecz mówi że internet muli przez to że mam ustawienia w grze na wysokie i że jak mam na niskie/średnie to nie zacina bo mam lepszą karte sieciową w komputerze niż on ma w telewizorze przez co komputer najwięcej internetu bierze. Zrobiliśmy test z wyłączonym komputerem i włączonym i z wyłączonym okazał się internet słabszy niż był z włączonym bo wiadomo jak to jest w speedtestach raz będzie lekko lepszy internet raz gorszy. Jak to jest naprawdę może zacinać mojemu tacie telewizja która jest przez internet przez to że mam ustawienia w grze na wysokie? Mi się zawsze wydawało że tekstury, modele itp pobieramy przy pobieraniu gry a później tekstury itp są tylko renderowane przez dysk. Z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam :)

Gość
komentarz
komentarz
4 minuty temu, KledFlintstone napisał:

Witam, od paru miesięcy mam problem z internetem mam skoki pingu do 1000 i rozłącza mnie w grze tak samo download i upload był słaby około 10 downloadu i 6 uploadu było mój tata zwiększył dziś internet i jest około 50 downloadu i 12 uploadu lecz mówi że internet muli przez to że mam ustawienia w grze na wysokie i że jak mam na niskie/średnie to nie zacina bo mam lepszą karte sieciową w komputerze niż on ma w telewizorze przez co komputer najwięcej internetu bierze. Zrobiliśmy test z wyłączonym komputerem i włączonym i z wyłączonym okazał się internet słabszy niż był z włączonym bo wiadomo jak to jest w speedtestach raz będzie lekko lepszy internet raz gorszy. Jak to jest naprawdę może zacinać mojemu tacie telewizja która jest przez internet przez to że mam ustawienia w grze na wysokie? Mi się zawsze wydawało że tekstury, modele itp pobieramy przy pobieraniu gry a później tekstury itp są tylko renderowane przez dysk. Z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam :)

Co do gier to tak internetu najwięcej zużywasz gdy pobierasz potem wszystko idzie z dysku

1. podaj dokładną prędkość internetu jaką macie wykupioną a jaką masz faktyczną na kompie

2. W jaki sposób jesteś podłączony do internetu 

A i jeszcze jaką telewizję ma tata bo jeśli satelitarną lub kablówkę to to nie ma kompletnie nic wspólnego z internetem chyba że ma telewizję przez internet lub Netflix to tak idzie przez internet

KledFlintstone
komentarz
komentarz

jestem podłączony do internetu za pomocą wifi (mówiłem żeby zamówił mi kabel lecz mówi że to nic nie da XD) i jest na razie okej. Prędkość internetu mamy 600 Mbit/s nie wiem czy jest to wystarczająco na 5 osób w mieszkaniu i 8 urządzeń połączonych z internetem 

Gość
komentarz
komentarz

Łoooo panie ja w domu mam 30 Mbps jestem połączony kablem i śmiga 

Niestety wifi zawsze spowalnia najszybciej jest kablem ale nigdy nie spowalnia aż tak

KledFlintstone
komentarz
komentarz

czyli jeżeli by dalej zacinało mógłby to być problem z routerem na przykład ?

 

Gość
komentarz
komentarz

Tak

Podaj jego model

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.