x-kom hosting

Drukarka do domu, moja pierwsza w życiu, proszę o wybór

Hentaron
utworzono
utworzono

Hej, witam, cześć! 

 

Jak w temacie drodzy użytkownicy, chciałbym kupić w końcu swoją pierwszą drukarkę, bo jednak będzie mi potrzeba do drukowania etykiet do paczek, więc proszę o jakieś propozycje najlepiej tak, aby była bezprzewodowa, można łączyć się z telefonem, czy jak to działa?

 

Proszę o propozycje takie budżetowe, jak i te lepsze droższe proszę o kolorowe i tylko czarne  

eryk93
komentarz
komentarz

Jaki budżet max?

Hentaron
komentarz
komentarz

@eryk93  wiesz co może być budżetowa czarna do etykiet na paczki, jak i budżetowa kolorowa. Zarówno droższa czarna i tańsze tusze, jak i kolorwa droższa i tańsze tusze, możesz mi zaproponować kilka takich propozycji. Budżet do 600 zł

 

Hentaron
komentarz
komentarz

@eryk93 Okej, a do tych 3 drukarek ile będą kosztować tusze? i jeszcze jak można to drukarkę co drukuje na czarno

 

Zaznaczam, że raczej będę drukował dość rzadko raz na miesiąc i może zasnąć tusz, czy coś?

eryk93
komentarz
komentarz

Raz na 2 tyg warto puścić kartkę, by nie przyschła głowica, co do tuszy, to ceny są różne, ok 120zł za 4 pojemniki, ale jeśli tylko na czarno będziesz drukować, to warto rozważyć inne opcje, jeszcze się rozejrzę

Hentaron
komentarz
komentarz

@eryk93 Tak głównie na czarno będzie do etykiety raz na miesiąc, czy dwa miesiące. Takie co tusze będą tańsze może?

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e

 

będzie OK?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.