x-kom hosting

Zegarek Samsung Fit2

Terix
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z zegarkiem samsunga fit2 ponieważ jest naładowany na 100% i gdy chce się z nim połączyć przez bluetooth nie mogę się połączyć nie wiem dlaczego

bluetooth działa patrzyłem na różnych urządzeniach np słuchawki

Myślę że to błąd w tym ze mam telefon Xiamomi 8 aczkolwiek nie jestem pewny bo wydaje mi się ze powinno się na spokojnie łączyć 

Zegarek jest też sprawny ponieważ patrzyłem na innym telefonie (Samsung) i łączy się więc szukam pomocy

Również próbowałem zainstaować na sklepie play różnie pluginy chociaż sam nie wiem jaki powinien być do tego zegarka 

Z góry dziękuję.

Gawel
komentarz
komentarz

Nie chce nudzić ale takie zegarki łączą się tylko z jednym urządzeniem. Rozparowałeś go przed ponownym połączeniem z nowym telefonem ?

Terix
komentarz
komentarz (edytowane)

@Gawel Tak, poprzedni telefon na którym się połączyłem jest daleko 

Gawel
komentarz
komentarz

Ja używam Huawei watch  i ma opcję rozłącz, inaczej nie połączy się z innym telefonem. Chodziło mi o rozłączenie zegarka, to że jest daleko nic nie znaczy bo ma cały czas zapamiętany telefon. Nie wiem jak to jest z Samsungiem 

Terix
komentarz
komentarz
8 minut temu, Gawel napisał:

Ja używam Huawei watch  i ma opcję rozłącz, inaczej nie połączy się z innym telefonem. Chodziło mi o rozłączenie zegarka, to że jest daleko nic nie znaczy bo ma cały czas zapamiętany telefon. Nie wiem jak to jest z Samsungiem 

Na pewno jest rozłączony 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.