x-kom hosting

[100 zł] Klawiatura do zastosowań biurowych

CorveN
utworzono
utworzono

Cześć,
moglibyście polecić klawiaturę do bardzo podstawowych zastosowań w budżecie 80 - 100 zł maksymalnie? Wiem, że za takie pieniądze raczej nic dobrego się nie dostanie, ale nie mam żadnych specjalnych wymagań. Klawiatura im mniej miejsca zajmie na biurku tym lepiej, może być nawet bez pola numerycznego, ale nie musi. Proszę o polecenie czegoś zarówno z przewodowych jak i bezprzewodowych w takim budżecie.
Dzięki!

eryk93
komentarz
komentarz

Od siebie polecę Ci klawiaturkę od A4Tech https://www.x-kom.pl/p/58539-klawiatura-przewodowa-a4tech-kv-300h-slim-szaro-czarna-usb.html

 

Mam ja już jakiś czas i jest na prawdę ok, konstrukcja solidna jak za takie pieniądze, 2 porty USB, nie ślizga się i jest wygodna do pisania. 

 

Co do wad, to może długość kabla, oczywiście jak dla mnie, korzystam z niej przy laptopie, więc dla mnie zbyt długi. 

 

Możesz uzyskać rabat na nią w odpowiednim dziale na forum, generalnie warto ;)

  • Dobra wypowiedź 1
CorveN
komentarz
komentarz

Dzięki, a jest coś przyzwoitego bezprzewodowego w tym budżecie do 100 zł? :)

Smolasty
komentarz
komentarz

A4techa miałem i serdecznie polecam ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.