x-kom hosting

Czy wyswietlam sie komus na fb w propozycjach osob które moga poznac?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: gavron7 ,
rafal1936
utworzono
utworzono

Czy przy ustawieniu na facebooku że mogą zapraszać mnie do znajomych jedynie "znajomi znajomych" w sytuacji gdy w ogole nie mam znajomych na fb wyświetlam się komuś w propozycjach osob ktore moga znać?

gavron7
komentarz
komentarz

Dziecko drigie... kolejny post...

Zaproszenia a propozycję to dwie różne rzeczy....
A czy Ty mijając kogoś na ulicy widzisz ja czy tylko się domyślasz że tam jest?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka



rafal1936
komentarz
komentarz
7 minut temu, gavron7 napisał:

Dziecko drigie... kolejny post...

Zaproszenia a propozycję to dwie różne rzeczy....
A czy Ty mijając kogoś na ulicy widzisz ja czy tylko się domyślasz że tam jest?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka


 

 

A moglby Pan odpowidzieć na pytanie powyżej. Usune poprzedni temat.

gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)

Odpowiedziałem.

Zadaj sobie pytanie - na jakiej podstawie miałbyś się nie wyświetlać? To właśnie Facebookowi zależy na tym aby jak najwięcej ludzi się integrowało bo wtedy więcej czasu będziesz poświęcał dla nich a więc oni więcej na Tobie zarobią. Będą to najprawdopodobniej totalnie przypadkowe osoby (ale musiałbyś AI zapytać), znajomi osób które klikniely w Twój profil itp...

Powiedz mi, po co te pytania w ogóle? Bo co jak co ale potencjalne wałki czuje na kilometr a Twoje pytania śmierdzą z 10km więc zapach jest niemiłosierny. Za dużo wałków zrobiłem aby nie wiedzieć do czego zmierzasz... A w miejscu do którego zmierzasz będziesz miał nowych "znajomych"...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka




 

 

PS. Powiedz mi jeszcze, jaki Twój temat ma związek z "Programami internetowymi"? 

rafal1936
komentarz
komentarz

Załozylem sobie konto drugie na fb aby na pewnej grupie zadać pytanie ktorego sie wstydze i nie chciałbym aby wyswietliło im sie moim znajomym z mojego prawdziwego konta. Ot cały sekret

  • Rekomendowana odpowiedź
gavron7
komentarz
komentarz

Konkretna odpowiedź:

TAK, będziesz się pojawiać u SWOICH znajomych, mimo iż będziesz na innym koncie. Dlaczego?

1. bo logujesz się z tego samego IP co na oryginalnym koncie

2. pewnie nawet cache'u nie kasujesz/nie używasz trybu incognito itp

3. zapiszesz się do tej samej grupy co Twoi znajomi

 

na ww podstawie i pewnie 100 innych jeszcze algorytmy AI dopasują Cię do Twoich znajomych.

 

To tyle jeśli chodzi o technikę.

 

A jeśli chodzi o ludzi - można Cię rozpoznać np. po stylu pisania. Ja np w ogóle nie zwracam uwagi na to kto jest autorem danego postu, a mimo to po stylu wypowiedzi, używanych lub nie używanych słowach, braku polskich znaków czy interpunkcyjnych albo przy przesadzeniu ze ww znakami wiem co to za osoba z którą piszę. Nie sprawdzi się to oczywiście przy któtkich wypowiedziach, ale np. Twoje wszystkie tematy na tym forum pokazałbyś mi je wśród kilku innych i bym powiedział dokładnie które są Twoje.

Poza tym, chcesz zapisać się na grupę w której chcesz pogadać o wstydliwych rzeczach i kto Ci na to odpowie? Takie same dzieciaki jak Ty? Chcesz konkretnych odpowiedzi to zapytaj dorosłych, a nie dzieci pytają dzieci, a później wielkie pato się robi :(

 

 

   

 

rafal1936
komentarz
komentarz

Ale jeśli mam opcje że tylko znajomi znajomych mogą mnie zapraszać  do grona znajomych a nie mam znajomych na tym koncie to tak na logike nie powinienem sie nikomu wyswietlac jako osoba ktora mogą znać ponieważ nikt nie moze mnie zaprosic do grona znajomych..

gavron7
komentarz
komentarz
5 minut temu, rafal1936 napisał:

Ale jeśli mam opcje że tylko znajomi znajomych mogą mnie zapraszać  do grona znajomych

 

Pytałem już ale zapytam kolejny raz, tym razem drukowanymi, bo może nie możesz się rozczytać

"CZY ROZUMIESZ RÓŻNICĘ POMIĘDZY SŁOWEM ZAPRASZAĆ, A SŁOWEM WYŚWIETLAĆ"????

 

Z życia wzięte:

Jest sobie pole ogrodzone szklanym murem.

Na polu stoi sobie Adam.

Adam ma kolegę Henia.

Heniu ma koleżankę Zuzie.

Wszyscy razem są na tym polu za "szybą".

Adam stoi z boku, nie chce być rozpoznany, z nikim nie gada itp.

 

Czy Henio i Zuzia widzą Adama? TAK! Widzą, Heniu może nawet z Adamem gadać, bo jest jego kumplem, a z kolei Zuzia może stać się znajomym Adama.

Z drugiej strony szyby, na ulicy idzie dziewczyna - Ewa. 

Czy Ewa widzi Adama???? WIDZI!!!! Nie może go poznać bliżej, bo Adam jest za szybą, odizolowany ale go WIDZI.

Ewa, widzi Adama, ale nie może stać się znajomym Adama, chyba że on zrobi to pierwszy!

 

Qmasz??

 

Ty jesteś w "osobach proponowanych", co prawda gdzieś tam daleko ale jesteś! Gdybyś nigdy nikomu nie "wyskoczył" w proponowanych to FB by na tym kasę stracił, a na to nie może sobie pozwolić więc jego algorytmy AI zrobią tak że prędzej czy później wyskoczysz, uwzględniając np. to co napisałem poprzednim poście

 

rafal1936
komentarz
komentarz

Czyli wyswietlam sie jako osoba ktora moga znac ale nie moga zaprosic mnie do grona znajomych?

KLICHO
komentarz
komentarz

ehhhh cieżkie rozumowanie. 

 

Możesz sie wyświetlać jako propozycja . A nie mogą Cię zaprosić tylko wtedy jak masz tą opcje włączoną. Jeśli masz ustawione standardowo to normalnie inne osoby mogą Ci wysyłać zaproszenia. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.