x-kom hosting

xbox series S

Lionel100
utworzono
utworzono

Witam,od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad kupne konsoli xbox series S,z racji że zbliżaja się świeta fajnie było by zrobić sobie prezent.Czy ktoś doradzi mi czy warto kupić tą konsole.??Posiadam taki tv https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sharp-led-40ui7552e czy na tej też konsli pogra sie w gry na najnowszych silnikach??czy poczekać dołozy i zainwestować już w ps5??? 

KLICHO
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko zalezy od twoich preferencji. 

Jeśli tez bedziesz używał płyt to ta konsola odpada jeśli tylko do gier i tytułów cyfrowych tak.

Jeśli zależy też na wydajności lepszej płynności i grafice to kup Series X

 

A czy Xbox czy PS5 to już indywidualna sprawa. Co do biblioteki gier uslug itp. 

 

Sam już mam prawie rok Series X i sobie bardzo go chwale. 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Xbox Series S, to świetna konsola, dla gracza, który nie wymaga zbyt wiele i interesuje go głównie to, aby konsola po prostu działała. Tylko tak jak Klicho napisał - tutaj, już będziesz zmuszony do zakupu gier z cyfrowej dystrybucji. Jak dla mnie, cały urok w konsoli, że możesz kupić używaną grę, przejść ją i wymienić na inną z dopłatą. Też drugim problemem jest dysk - 500GB w konsoli, na obecne czasy, gdzie gry zajmują po 100GB, to zdecydowanie za mało. Jeśli nie przeszkadza Ci fakt, że będziesz musiał co jakiś czas, pozbywać się gierek z dysku, oraz masz dobre łącze, które pozwoli Ci szybko pobrać grę, to ta konsola się sprawdzi u Ciebie. 

Na pytanie, czy Xbox vs PS5, sam musisz sobie odpowiedzieć. PS5 na pewno warto kupić dla ekskluzywnych gier i tym bardziej, jak posiada się PC, na którym pograsz w gry dostępne na Xboxie. Jeśli nie masz żadnego PC, to na tę chwilę, jak dla mnie, Xbox jest bardzo sensowną opcją. Póki co, na PS5 praktycznie nie ma żadnych ekskluzywnych gier, które by zachęciły do zakupu tej konsoli. Sam osobiście kupię dopiero PS5 bliżej premiery Spider Mana 2, czyli gdzieś w okolicy dwóch lat. 

  • 2 miesiące później...
Tomsi
komentarz
komentarz

Całkowicie odrzuciłbym Xbox Series S z racji tego, że to znacznie gorsza wersja Xbox Series X. Słabsza i bez napędu - to są chyba najważniejsze aspekty. Kupując XSS skazujesz się tylko i wyłącznie na gry w postaci cyfrowej. Niejednokrotnie gry w pudełkach są znacznie tańsze niż cyfrowo - i zdarzają się czasami dobre okazje.

 

Dlatego moim zdaniem jeżeli już chcesz konsole xbox to tylko i wyłącznie series X. 

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.