x-kom hosting

windows 11 gamepad

Artl90
utworzono
utworzono

Witam, mam do was pytanie, czy pod tym systemem da się grać w gry przez gamepada (Pro evolution soccer itp). W windows 10 nie było z tym problemu, teraz kupiłem pada, sparowałem go przez bluetooth, ale dalej go nie wykrywa. Sterowniki nie są potrzebne.

 

KLICHO
komentarz
komentarz

A pad ma możliwość podłaczenia go po kablu ? Jeśli tak sprawdź jak możesz.

Artl90
komentarz
komentarz

Kabel podłączyłem i dalej go nie wykrywa w grze. Pad IPEGA  PG 9129. Na instrukcji jest napisane że jest pod Android i PC.

KLICHO
komentarz
komentarz

lecz brak wsparcia dla Win 11 :) Wiec niestety na obecną chwilę nie bedzie on działał poprawnie pod Windows 11

Artl90
komentarz
komentarz

Dzięki. A wiesz jaki pad będzie na pewno działał pod W11? Te od Xbox dadzą radę?

Artl90
komentarz
komentarz

Mam jeden z tych padów (xbox pulse red). Sparowałem go przez bluetootha i od razu wszystko zaczęło działać. Teraz jednak znowu coś się zacięło... Po uruchomieniu nie reaguje na komendy...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.