x-kom hosting

Programy do "zmieniania" filmów

osmaga94
utworzono
utworzono

To mam takie kilka pytań. Nagrałem kilka filmów telefonem (SE K750i) i teraz potrzebuję na jutro "pozminiać" troszkę te filmy i proszę chociaż o nazwy programów do każdego rodzaju "zminienia" filmu. Otóż tak:

1. Jakim programem "połączyć" dwa 10-cio sekundowe filmy i wstawić jeszcze między nimi taką scenkę z tekstem (nazwa drugiego filmiku)?

2. Jak usunąć oryginalne dzwięki z otoczenia żeby fimik był "głuchy" i wstawić tam jakąś piosenkę?

3. jakim programem można by jeszcze trochę "przyZOOMować" niektóre sceny.

4. Oraz jakim programem wyciąć kawałek początku filmiku; i jeszcze jak w środku filmu jakiś kawałek ok. 6 sekund SPOWOLNIĆ? Z góry dzięki za pomoc.

Fafu
komentarz
komentarz

Windows Movie Maker ;] Start :arrow: Programy :arrow: Windows Movie Maker (na końcu listy) Prosty, darmowy i po polsku program ;] nic nie musisz instalować :)

osmaga94
komentarz
komentarz

A czy ten programik zrobi te wszystkie problemy moje, i czy otwiera filmiki 3gp? Bo coś mi się nie chce otworzyć.

Fafu
komentarz
komentarz

3gp chyba nie otwiera... Ale wątpię żeby był jakiś program co by operował 3gp. Najpierw ściągnij program do konwersji, a później pobaw się WMM :)

PS. Tym programem zrobisz wszystko co tam napisałeś :)

osmaga94
komentarz
komentarz

A z 3gp do czego to trzeba zkonwertować, bo przy otwieraniu jest napisane tylko, że otwiera projekty WMM.?

Fafu
komentarz
komentarz

Tam po lewej masz importuj obraz video i tym musisz zrobić.

Tu masz opis jak skonwertować do avi http://www.mtw.mom.pl/3gp_convert2.html

DoGeR
komentarz
komentarz

A mnie się zdaje, że większość z tych rzeczy co napisałeś zrobisz wbudowanym programem VideoDJ™

tazman
komentarz
komentarz

Ulead Viseo Studio

Adobe Premiere

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.