x-kom hosting

Podłączenie kamery do laptopa

lomcio
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam kamerę Siqura FD2005M1-EI , kamera podłączona przewodem ethernet do routera. Mam program SDM2 Device Manager gdzie wykrywa mi kamerę i pisze że połączono. Jest podany adres IP. Wklepując ten adres w przeglądarkę kompletnie nic się nie dzieje. Mógłby mi ktoś poradzić jak zrobić bym mógł się zalogować do tej kamery?

Gość
komentarz
komentarz

IE

 

 

o ile kamera ma www a nie nie to po rtsp np. vlc

lomcio
komentarz
komentarz

Jak to mogę zrobić? Wtedy powinienem widzieć obraz z kamery? I dlaczego nie mogę wejść do menu kamery przez przeglądarke?

Gość
komentarz
komentarz
19 minut temu, lomcio napisał:

Jak to mogę zrobić? Wtedy powinienem widzieć obraz z kamery? I dlaczego nie mogę wejść do menu kamery przez przeglądarke?

 

Sorry ale to Ty powinieneś znać skrót IE bo używasz windowsa a nie ja... IE - Internet Explorer!

 

 

 

 

ps. pomijam fakt że to żaden sprzęt sieciowy, równie dobrze można mówić że myszka bezprzewodowa na bluetooth to sprzęt sieciowy...

lomcio
komentarz
komentarz

Wklejałem adres w IE i nic się nie wyświetla

szaki
komentarz
komentarz

Musisz byc w tej samej sieci co kamerka IP przypisz sobie statycznie adres IP z tej samej podsieci co kamerka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.