x-kom hosting

Windows 11 klucz

Synit
utworzono
utworzono

Cześć.

Właśnie złożyłem swój pierwszy komputer, chciałbym uzyskać oryginalny klucz windows 11 home, ale ja już się pogubiłem...

 

Gdzie mogę kupić ORGINALNY, LEGALNY w 100% działający klucz dla normalnego szarego kowalskiego, który chce używać komputera do domu, do żadnej pracy biurowej, żadnej korporacji ani nic podobnego, szczerze to leci mi już para z uszu jak widzę, że gdy wpisuję w google frazę o kupnie klucza windows 11 to wyskakują mi jakieś dziwne klucze, które po prostu śmierdzą, nie interesuje mnie upgrade z 10 do 11, to nowy, świeży komputer, chcę po prostu kupić legalnie windowsa, zainstalować go i używać komputera z całą rodziną.

 

Pozdrawiam.

KLICHO
komentarz
komentarz

Na tą chwilę taka jest możliwośc że robisz z 10 na 11 :) Lub czekanie do nowego roku. A co to za różnica jak kupisz 10 home i zaktualizujesz go na 11 :) ?Na to samo wyjdzie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.