x-kom hosting

Smartfon do 2000zł

Bobuś
utworzono
utworzono

Szukam smartfona do 2k. Taki aby starczył na kilka lat i miał w miarę dobry aparat.

Patrzyłem Samsunga S20 FE ma dobre recenzje i jest dość mocno przeceniony, czy są lepsze propozycje w tej cenie?

Pentium320
komentarz
komentarz

S20 FE to całkiem spoko wybór w tym budżecie, ale trzeba mieć na uwadze, że ten model jest już blisko 2 lata na rynku, więc nie jest szczególnie świeży.

 

Jeśli miałbym dać alternatywy, to OnePlus Nord 2 lub Motorola Edge 20 5G. Czy lepsze, "jeden rabin powie tak [...]". Oba te telefony mają więcej RAMu oraz 5G , OP zyskuje szybkim ładowaniem 65W, a traci relatywnie gorszym aparatem (choć co do tego szczerze nie jestem pewien). Moto zyskuje niezłym aparatem, fajnym wyświetlaczem 144Hz i dość niewielką wagą oraz grubością, za to traci trochę słabszym SoC (aczkolwiek różnica jest marginalna) oraz mniejszą baterią.

 

Wybór należy do Ciebie, zależnie od potrzeb.

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

za dwójkę to realme gt a nie żadne motosrole :E 

Pentium320
komentarz
komentarz

Realme GT jest fajny, ale zdecydowanie nie w momencie, gdy głównie zależy ci na aparacie, nie rozumiem swoją drogą twojej niechęci do tej marki, bo to telefony jak każde inne. Zresztą, teraz praktycznie każdy Android jest klepany na jedno kopyto :)

 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@Pentium320

2 minuty temu, Pentium320 napisał:

, nie rozumiem swoją drogą twojej niechęci do tej marki, bo to telefony jak każde inne. Zresztą, teraz praktycznie każdy Android jest klepany na jedno kopyto :)

 

Kilka osób z mojej rodziny miało już telefony motoroli i średnio miesiąc dwa i coś sie w nich sypało :E 

Pentium320
komentarz
komentarz

To mają niefart :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.