x-kom hosting

Aplikacje z windows 10 na 11

BartekG
utworzono
utworzono

Witam

Czy przy instalacji Windows 11 z Windowsa 10 zachowają się aplikację? Mam na myśli czy będę musiał instalować aplikacje wszystkie od nowa.

 

Dzięki za pomoc

KLICHO
komentarz
komentarz

Aplikacje Ci zostaną. lecz może być problem tego typu, że nie bedą się poprawnie otwierać. Na tą chwile loteria jeszcze jest. Sam do tej pory np czekam aby VirtualBox działał na 11

MajkelVoc
komentarz
komentarz

Mam pytanie czy zostaną mi wszystkie programy, te znane  cenione i często instalowane mai afterburner Discord itp. oraz sterowniki ,wraz z oprogramowaniem ja, mam sprzęt od Logitech więc GHUB ,Steelseries ,ColerMaster . No i najważniejsze to gry zainstalowane czy odpalą mi.

Mam laptopa Lenovo Legion Y540 I7 9gen 9750H GTX 1660TI i reszta to intelowskie podzespoły.

KLICHO
komentarz
komentarz

Powinno Ci zostać. lecz nie wiadomo jak w pełni sterownik może zareagować i który ma już pełne wsparcie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.