x-kom hosting

SMS z Messenger - nieznane sms-y

Aaliccjaa
utworzono
utworzono

Hej

Ktoś mnie oświeci? Odkryłam po połączeniu SMS z messengerem, ale… mój numer nie jest firmowy? Nie widziałam ich wcześniej a niżej widać, że SMS tam są. Jak tam wejść? Nie mogę nic zrobić oprócz usunięcia lub oznaczenia,,grupuj jako firmy,, 

Ktoś pomoże? Nie mam już pomysłów. 

 

Screenshot_20211126_092112.jpg

Screenshot_20211126_092217.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Czyli pokazują się SMS-y, których nie ma na telefonie... ?

  • 1 miesiąc później...
Aaliccjaa
komentarz
komentarz

@Anawa dokładnie, normalnie ich nie mam ale jak włączę SMS w messenger to nagle pojawia się,,SMS firmy,, 

Anawa
komentarz
komentarz

Być może ma to właśnie związek z Messengerem (tak jakby sam pobierał te wiadomości).

Aaliccjaa
komentarz
komentarz

@Anawa Ok ale jak to znaleźć? Mogę jedynie dodać sms do grupy lub oznaczyć że nie są sms firmy, nie mogę napisać nowej ani usunąć. Jakiś pomysł gdzie szukać? 

Anawa
komentarz
komentarz

Te SMS-y potrzebne są Tobie? Bo tak to mogłabyś po prostu nie korzystać z opcji łączenia SMS-ów z Messangerem.

Aaliccjaa
komentarz
komentarz

Nie, nie potrzebuje ich. Jedynie potrzebuje informacji skąd się to wzięło w moim messenger. Nigdy nie robiłam czegoś takiego więc jak to możliwe. :(

 

Anawa
komentarz
komentarz

Musiałaś podczas instalowania Messengera potwierdzić opcję "Wysyłaj i odbieraj SMS-y w Messengerze".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.