x-kom hosting

PS4 Slim

Damianominosxd
utworzono
utworzono

Cześć... Posiadam Konsolę ps4 wersja Slim 500GB... nie było z nią żadnych problemów do momentu grania w gry Pogram chwilę w cokolwiek z mojej kolekcji gier Taki Read dead 2 np i po jakimś czasie pojawia się BlueScreen z informacją że mogę zgłosić ten problem lub nie zgłaszać dodatkowo jest informacja że błąd nosi nazwę CE-34878-0.. w każdej grze w którą gram po kilku godzinach grania w grze obraz się Frizuje zamraża tak jak by się zawiesił i konsola wywala z gry do Tego niebieskiego ekranu.... zdarzyło się to mi już 20 razy chyba w miał ktoś coś podobnego... podobną sytuację i naprawił to jakoś... rozwiązał jeśli tak proszę o napisanie ?? jak sobie z tym poradzić 

IMG_20201115_212540.jpg

eurogamer-2jvp7x.jpg

488669014.jpg

  • 2 miesiące później...

Tomsi
komentarz
komentarz

Nie robiłeś ostatnio aktualizacji oprogramowania czy coś takiego? 

 

Spróbuj może : 

odbuduj bazę danych

to pierwsza rzecz do zrobienia. wielu użytkowników ps4 naprawiło błąd, przebudowując bazę danych. oto, co powinieneś zrobić:

  • wyłącz ps4
  • po wyłączeniu ps4 naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania
  • naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aż usłyszysz drugi sygnał dźwiękowy
  • następnie podłącz kontroler dualshock 4 za pomocą kabla usb
  • naciśnij przycisk ps na kontrolerze
  • wybierz opcję odbuduj bazę danych

na zakończenie procesu będziesz musiał chwilę poczekać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.