x-kom hosting

Losowe zdjęcia w galerii

MATIK_09
utworzono
utworzono

Witam. Ogólnie od ostatnich paru tygodni mam pewien problem z moim telefonem. Otóż w galerii pojawiają się kompletnie losowe albumy z jednym lub kilkoma zdjęciami. Foldery te nazywają się 1008****_resDir (w miejsce gwiazdek losowe cyfry). Nie wiem czy to wirus czy nie. Co mam z tym zrobić? Przykład tego zjawiska w załączniku.

Przepraszam za te zdjęcia ale takie się pojawiły. Android 5.1.1

IMG_20211126_215554.jpg

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Nie wchodziłeś na jakieś dziwne stronki albo nie klikałeś w jakieś zdjęcia ?

a może coś pobierałeś

MATIK_09
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik @Twój_pomocnikMożliwe, i ostatnio pojawiło się 6 nowych albumów w  z tego lewego dolnego rogu na zdjęciu. W dodatku w folderze Archiwum są tak samo nazwane pliki o rozszerzeniu zip. Spróbuję otworzyć je na komputerze i jak coś znajde to napisze.

@Twój_pomocnik @Twój_pomocnik okej mają one podejrzaną zawartość potem wyślę załącznik bo niestety nie mam czasu

@Twój_pomocnik @Twój_pomocnik przepraszam że cały czas cię wspominam ale nie wiem jak to usunąć. W załaczniku jest jeden z tych plików bo jest ich tam troche

10083909_res.zip

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.