x-kom hosting

Błąd otwierania obrazu dysku ISO

MiiDa
utworzono
utworzono

Cześć, zainstalowałem system windows 11, miałem ochotę na nieco "nowości". Sam system jest w porządku i można się do niego przyzwyczaić, lecz napotkałem już problem, a mianowicie "błąd otwierania obrazu dysku ISO.

 

Podczas gdy chce zainstalować obraz dysku / otworzyć go / otworzyć w winrar itd. - eksplorator Windows najzwyczajniej w świecie się zawiesza. mieli, mieli i mieli. Mogę robić wszystko inne na komputerze ale nie jestem w stanie przemieszczać się już między folderami itd.

Więc adekwatnie - jakiekolwiek działanie, które chce wykonać z plikiem typu "ISO" zawiesza mi eksplorator windows :/

 

Próbowałem otwierać kilka obrazów, więc nie jest to na pewno kwestia jednego uszkodzonego obrazu.

 

 

Podzespoły:
Płyta główna - MSI B450 Tomahawk Max
Pamięć RAM - G.Skill 3200MHz (2x8GB) CL16 Ripjaws V Black
Procesor - AMD Ryzen 5 1600AF
Zasilacz - SilentiumPC Vero L3 700W 80 Plus Bronze
Karta graficzna - Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6
Dysk WD 1TB M.2 PCIe NVMe Blue SN550
 
Problem występuje niezależnie od dysku - próbowałem zainstalować obraz na innych dyskach (na dwóch HDD dokładniej mówiąc) i problem wygląda tak samo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.