x-kom hosting

Tablet na studia

Ichigo0
utworzono
utworzono

Witam. Jaki tablet kupić do nauki na studiach z matematyki? W jakiej cenie znajdę coś co spełnia moje wymagania. Będę potrzebowała czytać specjalistyczne książki i pisać notatki.;)

Ichigo0
komentarz
komentarz

A coś tańszego?

A w Huawei MatePad 11 można zainstalować jakąś zaawansowaną aplikację do notatek?

Zastanawiam się czy wybrać coś tańszego czy nie podobno ten tablet Lenovo się ścina więc nie wiem czy brać go pod uwagę

A warto się zastanawiać nad tańszym Ipadem żeby wyszło 2000zł razem z klawiaturą i rysikiem czy trzeba więcej wydać?

Ichigo0
komentarz
komentarz
Dnia 21.11.2021 o 12:08, Ichigo0 napisał:

A coś tańszego?

A w Huawei MatePad 11 można zainstalować jakąś zaawansowaną aplikację do notatek?

Zastanawiam się czy wybrać coś tańszego czy nie podobno ten tablet Lenovo się ścina więc nie wiem czy brać go pod uwagę

A warto się zastanawiać nad tańszym Ipadem żeby wyszło 2000zł razem z klawiaturą i rysikiem czy trzeba więcej wydać?

Może ktoś odpowiedzieć na pytania?

po zastanowieniu się mój budżet to 2500zł maksymalnie ze wszystkim czyli klawiaturą i rysikiem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.