x-kom hosting

Problem z internetem

Norbert95
utworzono
utworzono

Witam, posiadam od 3 lat internet z t-mobile mieszkam na terenach wiejskich mój ping w grach był w okolicach 30-40 były skoki i do 100, oczywiście polecono mi antene zewnętrzną którą zamontowałem po miesiacu korzystania z internetu która całkowicie rozwiała jakikolwiek problem z niestabilnym łączem ping granice 20-30 przez cholerne ponad 3 lata nie miałem kompletnie żadnego problemu z pingiem czy była burza,wiatry śnieg czy cholera wie co o każdej porze dnia czy nocy była bajeczka, poprostu byłem zadowolony. Przez ostatnie 2-3 tygodnie ping skoczył do 35-45 i częste ścinki do 60-70. przy 240hz człowiek dostaje białej gorączki grając w cokolwiek.

!!!! ZNAJOMY MIESZKAJĄCY KILOMETR ODEMNIE MA TEN SAM PROBLEM !!!

Hard reset routera nie pomaga, format komputera nie pomaga. Ogólnie to nie wiadomo do kogo iść. Pani konsultantka powiedziała o przeciążeniach, ale czy przez te 3 lata nie był nigdy obciążony nadajnik ?! bo nic nie odczułem. W każdej porze dnia czy nocy jest to samo.

HELP

Gość
komentarz
komentarz

Po pierwsze bez bluzgów bo nikt tego nie lubi i dlatego nie pomaga. Po drugie co to za modem i co to za antena bo szklana kula nie ma pojęcia, nie widzi co masz. Brak łączności szklanej kuli z tobą. 

Norbert95
komentarz
komentarz

Antena LTE ATK-LOG ALP MIMO 2x2 800-3000MHz

Router Huawei b525s 23a

Gość
komentarz
komentarz

Próbowałeś router Huawei zresetować do ustawień fabrycznych i skonfigurować na nowo? Może przeciążony nadajnik. B525 agreguje dwa pasma i pewnie te same cały czas, które już podejrzewam są zapchane. 

Norbert95
komentarz
komentarz

Resetowałem igłą go z tyłu. LTE na 5 kresek, prędkość pobierania bez szwanku, ping w grach to nie porozumienie. Mam wrażenie że coś w jakiś sposób zostało ograniczone w nadajniku. Stało sie to nagle, niema na to wpływu pora dnia.

Gość
komentarz
komentarz
19 godzin temu, Norbert95 napisał:

Mam wrażenie że coś w jakiś sposób zostało ograniczone w nadajniku. Stało sie to nagle, niema na to wpływu pora dnia.

T-Mobile praktykuje nakładanie tzw priorytetu na usługi. Nie wiem czy robią to ręcznie czy jakiś automat. Ja przez 4 lata też mialem LTE z T-Mobile bez limitu danych do 60Mv/s i przez 3,5 roku chodziło jak marzenie najpierw na B525, potem kupiłem B828 chyba, jak dobrze pamietam, agreguje 4 pasma i mialem 60-70 nawet 80 Mb/s, ping poniżej 40. Nagle miesiąc przed tym jak INEA podłączała mi światłowód symetryczny zaczęło się robić 20-40Mb/s niezależnie od pory dnia, a ping nawet na speedtestach 60-80 Mb/s i to bez anten zewnętrznych wszystko. Wkoncu jak już mialem światłowód, złożyłem wypowiedzenie i reklamacje pisemną. Odpisali, że tak nakładają priorytety automat oblicza średnia prędkość i taka ustawia. Stwierdziłem, że nareszcie będę szczęśliwy z tym światłowodem. Mija 4 miesiąc i stwierdzam, ze jeszcze raz jak bym musiał mieć LTE to chyba wybiorę sznurek i drzewo mocne bo to co robią operatorzy to zgroza. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.