x-kom hosting

Czy zostałem shakowany ??

gietea123
utworzono
utworzono

prosze pomóżcie dobrzy ludzie co mam robić, trochę niepokoją mnie te informacje w moim komputerze 1.thumb.png.846f21c3d372ac74ae7241d3cac9e234.png

2.png

13.png

11.png

anioł2009
komentarz
komentarz

To są usługi microsoftu... 

gietea123
komentarz
komentarz

wiem ale chodzi mi bardziej czy jakiś cwaniak np ich nie wykorzystuje do czegoś bo one są dość dziwne te usługi, czemu ja mam je pokazane a nie ukryte jak kazdy

 

fernandez
komentarz
komentarz

ukryte jak każdy, czyli kto?

 

obecnie piszę z laptopa w robocie i mam te processy także widoczne

 

co tak panikujesz? zaintalowałeś coś "nielegalnego"

gietea123
komentarz
komentarz

kupiłem grę na allegro, tzn dostęp do konta, bo normalnie za gre bym dał 200zł a gość wypożycza za 3zł daje dostęp do konta.

Noi zalogowałem się na jego platforme steam, pobrałem grę wszystko ok tylko do zagrania wymagane jest żebym zalogował się na swoje konto microsoftu.

Zalogowałem się na swoje konto w microsoft na jego steamie i nie wiem bo od tamtej pory takie dziwne mam wrażenie że te usługi tak jak by on miał dostęp do mojego komputera

fernandez
komentarz
komentarz

Czyli na lewo,..

 

To na Steame się loguje do Miscrosoftu?

A nie czasem gra wymaga tego (Tak przy okazji co to za gra?)?

Pobrałeś grę nie z jego komputera tylko z serwera steam. Więc nie masz się czym przejmować, chyba że ta gra to jakiś wieksyz kant, ale Steam chyba sobie na takie coś nie pozwoli.

 

W usługach co podałeś nic podejrzanego nie ma.

gietea123
komentarz
komentarz
53 minuty temu, fernandez napisał:

no żeby zagrać na steamie musiałem zalogować się jeszcze na te platforme xbox game bar a to przez microsoft jest noi nie wiem czy ja mu czasem w taki czy inny sposób nie dałem przyzwolenia jakiegoś

 

a gierka to forza horizon 5

co to jest za użytkownik w moich profilach w menadrzer zadań?

1.png

no kupiłem na lewo noi co z tego nas obywateli na każdym kroku robią na lewo więc wiesz no

toska78
komentarz
komentarz
2 godziny temu, gietea123 napisał:

co to jest za użytkownik w moich profilach w menadrzer zadań?

Ja mam użytkownika DWM-1 dla procesu dwm.exe (i nie korzystam z dostępu do czyjegoś profilu steam) więc nie panikuj.

fernandez
komentarz
komentarz

Jeśli połączyłeś konto "na stałe" no to zawsze możesz je odłączyć:

https://support.seaofthieves.com/hc/pl/articles/360014372660-Steam-Jak-połączyć-odłączyć-konto-Xbox-Live

 

Nie wiem jak to wygląda jeśli na hoście gdzie się nie logowałeś ktoś by użył konta takiego kont - możliwe że by musiał się mimo wszystko zalogować, czyli  wpisać hasło którego nie zna, ale głowy nie dam.

 

Natomiast nawet gdyby to co najwyżej by miał dostęp do konta, w tych grach gdzie takie jest wymagane. Na twój system to nie wpływa, hasła ci nie zmieni.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.