x-kom hosting

Tablet [700 zł]

loremipsum96
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. poszukuję tabletu za około 700 zł. Chciałbym, aby tablet miał rozmiar 7-9 cali. Tablet to prezent dla dziecka, więc będzie głównie służył do oglądania bajek na YT i do gier, Proszę o jakieś propozycje :) Jeszcze takie pytanie, Czy to jest dobry czas na zakup tabletu czy lepiej poczekać do grudnia?

Edytowane przez loremipsum96

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Szczerze za 700zł o wiele lepszym wyborem będzie jakiś telefon .

Tablet za 700zł nie będzie sie do niczego nadawał i szybko skończy rozwalony na ścianie ;) 

 

Grzechu69
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli wystarczy Wi-Fi pod kątem korzystania z internetu to Tab M8 powinien być ok, cena akurat w budżecie, kwestia też tego ile lat ma dziecko i w co będzie grać, ale myślę, że wystarczy

 

https://www.x-kom.pl/p/571326-tablet-8-lenovo-tab-m8-3gb-32gb-android-pie-wifi-fhd.html

 

Co do cen, to ciężko stwierdzić, zbliża się czarny piątek, więc może coś się pojawi, ale tak na pewno, trudno powiedzieć

 

Edytowane przez Grzechu69
Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

@Grzechu69  Black friday w polsce ? hah cena tego tableta z black friday to zapewne będzie 699 800ZŁ PROMOCJA BLACK FRIDAY 

  • Dobra wypowiedź 1
Grzechu69
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik z promocjami właśnie jest różnie w czarny piątek w Polsce, dlatego napisałem, że trudno powiedzieć :) 

loremipsum96
komentarz
komentarz

Kupiłem Samsunga Galaxy Tab 7A. Na razie sprawuje się nieźle. Podniosłem trochę kwotę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.