x-kom hosting

Windows 11 - czarny pulpit z myszką po wybudzeniu ekranu

ForzaGTR
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem z Windows 11 na moim laptopie (ASUS TUF Dash F15). Wystąpił on dopiero jakiś czas temu, przez kilka dni używania W11 było ok. Często jak zostawiam komputer do przesyłania np. filmu na YT to, gdy ekran się wygasi (tylko, nie tryb uśpienia) to ruszam myszką i jest tylko czarne tło i na nim myszka. Mam na to jeden sposób. Podłączam w takiej sytuacji lapka do mojego monitora, wtedy nagle pokazuję się ekran blokady na monitorze, odpinam i już jest ok. Jak już mam ten czarny obraz to nie działają triki jak kiedyś np. na Windows 7 robiłem, że trzeba było uruchomić "explorer.exe" ręcznie. Po prostu nic się nie da zrobić. Tylko działa ten trik z monitorem. Czy miał ktoś podobny problem? Muszę czekać na update czy mogę coś zrobić?

  • 4 tygodnie później...

Win 11
komentarz
komentarz

Jest jeszcze sposób żeby uruchomić ponownie przyciskiem zamknij trzymając shifta i jak się wyłączy to przyciskiem na obudowie włączyć i powinno działać

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.