x-kom hosting

Problem przy włączaniu komputera

FataL21
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem przy włączaniu komputera a raczej w momencie gdy ma się pokazać pulpit z ikonami (win xp). Włączam komputer, wszystko ładnie się ładuje do momentu aż pokaże się pulpit z ikonkami.. w tym momencie wszystko znika i pojawia sie szare tło z zygzakami, komputer sie przywiesza i po około 7 sec. pokazuje się pulpit i wszystko zaczyna działać ok.. Wydaje mi się że wina leży w karcie graficznej.. no ale skoro by sie grzała za mocno.. to by sie nie odwieszało i działało dalej ok.. Mój sprzęt to Amd athlon x2 4200+, 2 gb ddr2 667mhz, karta graficzna Gf7600GS 256/128 silent (gigabyte). Temperatura graficznej : http://img210.imageshack.us/my.php?image=tempbo7.jpg

Proszę o pomoc.

olszak
komentarz
komentarz

jaki masz zasilacz, choc to raczej nie jest wina zasilacza. wykasuj aktualne sterowniki i zainstaluj nowe.

screen wstaw na jakis inny server bo na tym ISu nie włącza sie

FataL21
komentarz
komentarz

Ok, wina sterowników.. bardzo dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)

  • 4 tygodnie później...
FataL21
komentarz
komentarz

Witam, to znowu tylko ja:)

Teraz mam chyba dużo poważniejszy problem. Grałem w grę gdy nagle komputer sie zawiesił i od tej pory jak włączam komputer to na samym początku jak się pokazuje wykrywanie dysków etc, widać na literach przebarwienia.. literki są szaro białe. Po włączeniu biosu literki tam są kolorowe.. niebieskie, czerowne, granatowe... takie przebarwienia na nich. Próbowałem odpalić winde ale komp przestaje reagować w momencie zaraz po ładowaniu, czyli jak ma się pokazać to niebiesko tło, obraz jest czarny i po chwili monitor traci sygnał.. Udało mi się komputer odpalić w trybie awaryjnym. Wygląda to na uszkodzenie/przegrzanie karty graficznej.Proszę o szybką pomoc z góry dziękuje..

edit: Na awaryjnym są jakieś dziwne półprzezroczyste paski.. ale w menadzeże pokazuje że graficzna działa ok.

edit: Po godzinie odpoczynku wszystko działa ok.. czyli graficzna sie przegrzewa (gf7600gs silent) i tu moje next pytanie.. Bo mam na sprzęt jeszcze gwarancje, czy mogę już w jej ramach zgłosić wadliwie (przegrzewanie się) karty graficznej? Przy samej przeglądarce 65 stopni ma teraz...

Założyłem nowy temat.. bo raczej nikt nie zagląda tutaj, proszę moda o skasowanie tego posta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.