x-kom hosting

Blokowanie wciśniętych kilku klawiszy - Dell KM636

Gekon44.100
utworzono
utworzono

Witam

 

Model sprzętu - Dell KM636

 

Jakiś czas temu kupiłem w fajnej promocji zestaw bezprzewodowej myszki i klawiatury. Sam zestaw jest bardzo dobry, do codziennego użytkowania czy do biura jest wręcz idealny. Niestety jest jeden problem, młodszy brat skarży się że podczas grania w Minecrafta czy tam CS nie działają pewne kombinacje klawiszy. Skróty dwóch klawiszy jak Shift + W działają, natomiast jak potrzebuje naraz wcisnąć w klawiaturze CTRL + W + SPACJA to niestety nie ma reakcji, tak jak by klawiatura lub system nie nie mogła przetworzyć kilku klawiszy naraz wciśniętych. Potrzebuję porady co zrobić, zainstalować czy skonfigurować by mój brat mógł bezproblemowo pograć. Sterowniki instalowałem, oprogramowanie Dell Peripheral Manager też mam. Nie mam już pomysłu czemu w grach kombinacje 3-4 klawiszowe wgl nie działają. 

ezzio
komentarz
komentarz

Kupiłeś stricte biurowy model kalwiatury. Najprawdopodobniej klawiatura ma po prostu tylko 2KRO (2-key rollover) czyli w niektórych kombinacjach więcej przycisków nie dasz rady nacisnąć jak 2. Naciśnięcie 3 powoduje blokadę. Nic z tym nie zrobisz, taki model klawiatury.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.