x-kom hosting

Compaq Pro 6300 All-in-One Desktop blokada kompa

basiunia85
utworzono
utworzono

Witajcie moi drodzy,

Poszukuje porady jak moge zablokowac Compaq Pro 6300 All-in-One Desktop czyms wiecej niz haslo PIN do Windowsa, moja 13 letnia corka jest w stanie jakims cudem w to wejsc, a potrzebuje miec prywatnosc... Dajcie pomysly co zrobic bym tylko ja mogla uzywac tego sprzetu:)

dzieki z gory

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tego co pamiętam to płyty główne umożliwiają założenie hasła w BIOSI-e. Wtedy podczas uruchamiania będzie chciał hasło, zanim załaduje system. Tylko nie wiem jak u ciebie. Ogarniesz jak dostać się do BIOS-u ?

basiunia85
komentarz
komentarz
43 minutes ago, Gawel said:

Z tego co pamiętam to płyty główne umożliwiają założenie hasła w BIOSI-e. Wtedy podczas uruchamiania będzie chciał hasło, zanim załaduje system. Tylko nie wiem jak u ciebie. Ogarniesz jak dostać się do BIOS-u ?

sprobuje zobaczyc

 

Gawel
komentarz
komentarz

Zobacz Security i Power-On Password . Wtedy będzie chciał hasło zaraz po uruchomieniu

basiunia85
komentarz
komentarz
7 minutes ago, Gawel said:

Zobacz Security i Power-On Password . Wtedy będzie chciał hasło zaraz po uruchomieniu

moge prosic o zrzut ekranu?

 

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrzutu ci nie zrobie bo ja mam inny PC, ale wrzucam coś podobnego. To zaznaczone na czerwono. Te Secure Boot ciebie nie dotyczy

Screenshot_1.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.