x-kom hosting

Tablet z Windows - jaki kupić

Skik
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

 

Od dłuższego czasu szukam odpowiedniego tabletu, niestety bezskutecznie, nie wiem czy po prostu brak jest ciekawych tabletów z tym systemem czy ja za mało orientuje się w rynku dlatego byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

 

10-11 cali

Rozsądna bateria 

 

Z wymogów "fajnie by było"

HDMI pod zewnętrzny monitor

Opcja klawiatury na sztywno - wydaje mi się że łatwiej znaleźć pozycję do pracy poza biurkiem choć mogę się mylić.

 

Do czego tablet?

Głównie praca, gra na giełdzie, czasami Netflix. Zależy mi na opcji tabletu bez klawiatury z uwagi na łatwiejsze używanie w pracy "na etacie" - nie zawsze można się rozłożyć z prywatnym komputerem, a taki tablet gdzieś tam stojący z boku i mała klawiatura z myszką pod ręką mniej bolałaby szefa ;p

Windows z uwagi na to, że odpowiedniki niektórych programów na androidzie czasami są problematyczne. Niestety, bo modele na androidzie są na prawdę o niebo lepsze, ale doświadczenia z zastąpienia laptopa telefonem są marne.

 

Kwota do 1500, maksymalnie 2000

 

Jedyne co do tej pory znalazłem to Chuwi 10x oraz Kruger 1088 i obawiam się że może nie być większego wyboru w tej kwocie, ale liczę na cud i Waszą wiedzę ;D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Skik

eryk93
komentarz
komentarz

Jeśli już Windowsem, to celowałbym w coś takiego: https://www.microsoft.com/pl-pl/d/surface-go-3/904h27d0cbwn

 

Klawke możesz wypiąć i korzystać z samego tabletu

Gawel
komentarz
komentarz

Były jeszcze Lenovo Yoga 2 z klawiaturą. Bardzo fajnie się na nim pracowało ale już tylko używki można kupić 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.