x-kom hosting

Czy warto w moim przypadku kupić ps 5?

Zion79
utworzono
utworzono

Witam

Posiadam aktualnie pc tak w dużym skrócie: Ryzen 5 2600, Gtx 1660 super z 8gb ramu ddr4.

Nie ukrywam, że na ten moment ogrywam starsze zaległości jednak nowe gry już stanowią wyzwanie, ponieważ ciężko uzyskać 60 klatek na ustawieniach ultra czy nawet wysokich w rozdzielczości full hd. Zastanawiam się nad ps5 tylko się trochę obawiam, ponieważ kiedyś miałem podobny problem i kupiłem ps3. Napaliłem się, ogrywałem exy a reszta gier graficznie była paskudna no i brak tych 60 klatek był bardzo odczuwalny. Cenowo nie patrzę na gry bo pracuję poza tym, każdy tytuł staram się ogrywać na 100%. Graficznie na youtube wygląda spoko, ale wiecie jak to jest na żywo.

 

Co byście zrobili na moim miejscu jeśli jedyne jakie mam wymagania to granie w full hd 60 fps?

  • 2 tygodnie później...

Patryk1111
komentarz
komentarz

Ja bym ci polecal xbox bo masz gamepass z grami , jesli komputer nie spelnia twoich oczekiwan zakup konsole

ZBQ
komentarz
komentarz

Jak dla mnie: jeżeli bardziej odpowiadają tobie exy z PS5, to bierz PS5

Jak interesują cie exy z Xboxa, to bierz Xboxa

Jak interesuje ciebie duża pula tytułów w jednym miejscu, to faktycznie bierz Xboxa z passem

slivero
komentarz
komentarz

Na potencjalnej konsoli chcesz grać na TV czy na monitorze ( jak tak to jaki masz) ?

Zion79
komentarz
komentarz
Dnia 16.11.2021 o 21:33, slivero napisał:

Na potencjalnej konsoli chcesz grać na TV czy na monitorze ( jak tak to jaki masz) ?

Na tv.

 

Dzięki za odpowiedzi panowie.

slivero
komentarz
komentarz

A jaki masz ten TV ?

  • 2 miesiące później...
Tomsi
komentarz
komentarz

Ogólnie jestem konsolowcem. I z racji poznania/posiadania/możliwości Xbox Game Pass Ultimate poradziłbym tobie jednak na przesiadkę do zielonych czyt. xbox series X. 

 

Masz w xbox game pass ultimate od groma gier. Więc tak jak na PC odrobisz zaległości. I wydajnościowo jakoś XSX nie jest gorszy od PS5. 

 

Wiec jeżeli chciałbyś konsolę to celowałbym w Xboxa. No chyba, że exy od Sony przemawiają do Ciebie byś kupił PS5. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.