x-kom hosting

Jak zastąpić oryginalną baterię?

forresty
utworzono
utworzono (edytowane)

Czy ktoś może mi powiedzieć czy można do smartfona zainstalować jakoś baterie od innego typu telefonu? mam bowiem telefon do którego nijak nie mogę znaleźć zamiennika. Symbol na baterii BW-56. Sam telefon to te no-namowy z Francji i podejrzewam że to jakaś masówka będąca w rzeczywistości jakimś tanim telefonem być może produkowanym pod inną nazwą, ale nie wiem jak do tego dojść.

Wpadłem na pomysł żeby  zamówić jakąś baterię odpowiadająca kształtem (może być mniejsza byle na grubość pasowała) i jakoś dolutować kabelki i tym połączyć, ale czy to się zgra i czy baterie mają jakąś elektronikę która musi się zgrać z telefonem? Nie ma żadnych taśm przy baterii - zwykła bateria na piny jako złącza. Telefon całkiem dobry wiec szkoda byłoby go wyrzucać.

  • 3 tygodnie później...

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

zamiast kombinować przy jakims no name lepiej kupić nowego fona 

anioł2009
komentarz
komentarz

Ale żeś już nazwy telefonu nie podał :mur:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.