x-kom hosting

KLAWIATURA NIE DZIAŁA POZA PRZYCISKIEM LED

Optiplex
utworzono
utworzono

Cześć, kupiłem sobie niedawno klawiaturę havit kb866l do starego kompa i po kilku dniach nagle przestała działać. Mianowicie korzystałem z niej, po kilku sekundach chciałem coś napisać i nic. Nie działa żaden przycisk poza przyciskiem od sterowania podświetleniem. Jaki może być problem? Próbowałem klikać przycisk "win" który jednocześnie blokuje klawisze i nic nie działa

  • 2 tygodnie później...

ahaed
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś na innym kompie?

ezzio
komentarz
komentarz

Często jest tak, ze podświetlenie obsługuje niezależny LED kontroler, który nie jest zintegrowany z Chipem. Skoro działa podświetlenie to znaczy, ze prad dochodzi do klawki i albo opcja jest, że USB padły i nie mają odpowiedniego napięcia (możesz mieć np. zbyt dużo urządzeń podpiętych do komputera) albo uwalony jest układ w klawce i możesz już tylko odsyłać na gwarancje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.