x-kom hosting

Program do śledzenia zmian na ekranie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: gavron7 ,
Marian5000PL
utworzono
utworzono

Witajcie :)

 

Poszukuję programu, który będzie śledził co sekundę zmiany na ekranie w wyznaczonym jego fragmencie i informował o zmianie dźwiękiem. Ewentualnie czy ktoś z Was potrafi taki napisać? Oczywiście odpłatnie

 

Chodzi mi o śledzenie jednej rubryczki z pośród kilku rubryk na stronie internetowej. Pojawiają się w niej napisy z grafiką. Czasem zmiana co kilka milisekund czasem kilka minut

 

Niestety wtyczki do przeglądarek jak: Visualping, Distill Web Monitor, Page Monitor, Pageprobe sobie nie radzą z tym w ogóle

  • Rekomendowana odpowiedź
gavron7
komentarz
komentarz

Mało danych - np. jaki system itp.

 

ps. Mogę Ci coś tam napisać.

  • Dziękuję 1
Marian5000PL
komentarz
komentarz

Windows 10 Pro x64 ver. 21H1

 

Intel Core i7 - 3770 3.4GHz

RAM HyperX 1600MHz 16GB DDR3 (2x8GB)

Zotac GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

Dysk SSD Crucial BX500 1TB SATA 2

 

Chciałbym otrzymać powiadomienie dźwiękowe za każdym razem, gdy w rubryce "Działania rynkowe" na tej stronie pojawi się coś nowego

 

https://www.binance.com/pl/trade/BTC_USDT

 

Rubryka jest na dole po prawej stronie. Widoczna, gdy powiększenie strony nie przekracza 125% powyżej znika

gavron7
komentarz
komentarz

Aleś wykombinował....

Wiesz że można o wiele, wiele, WIELE, z naciskiem na WIELE prościej niż "patrzenie na ekran"? 

 

Ile proponujesz $$? Preferuję formę zapłaty BLIK, ale przelew też może być.

Marian5000PL
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia ile może kosztować to. Zależy też czy to kwestia napisania programu czy pokazania łatwego sposobu już istniejącego 

 

Jaka kwota Twoim zdaniem będzie w porządku? Możesz na priv jeśli wolisz

gavron7
komentarz
komentarz

Za wiedzę się płaci, nie koniecznie za pracę.. :P

 

priv poszedł

  • Dziękuję 1
ViteAC
komentarz
komentarz

Moglbym to w Pythonie ogarnac ale jest jeden problem, musialbys zainstalowac jezyk Python zeby uruchomic skrypt. Ja nie uzywam Windowsa wiec nie jestem w stanie zrobic wykonywalnego programu ( .exe)  na Windows.

  • Dziękuję 1
gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)

Za późno :P Challenge accepted :P

Edytowane przez gavron7
  • Super 1
ViteAC
komentarz
komentarz
11 minutes ago, gavron7 said:

Za późno :P Challenge accepted :P


A mowia ze  nigdy nie jest za pozno :-)

Baw sie dobrze.
 

  • Dziękuję 1
  • 3 tygodnie później...
Marian5000PL
komentarz
komentarz

Bardzo dziękuję za apkę, tego mi było trzeba :)

gavron7
komentarz
komentarz

spoko, masz już mobilną też działającą :)

  • 7 miesięcy później...
Marian5000PL
komentarz
komentarz

Witajcie ponownie :) 

 

Ogarnąłby mi ktoś stabilny program do wyświetlania "Działań rynkowych z Binance" ?

 

Niestety kolega gavron7 miał ciągłe problemy z serwerem i od 14.02 kontakt się urwał, pisałem jeszcze kilka wiadomości ale bez odzewu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.